Dziennik Gazeta Prawana logo

Zarzekał się, że już tego nie zrobi. A jednak pękł...

30 grudnia 2011, 09:26
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Zarzekał się, że już tego nie zrobi. A jednak pękł...
AKPA
Czerwonowłosy, nieco już zapomniany idol planuje czwarte małżeństwo. Stan swoich uczuć opisuje na portalu społecznościowym. A miał już tego nie robić!

Michał Wiśniewski bywa afektowany - ale jak nie być, skoro w sercu płonie prawdziwy ogień!

Wokalista zarzekał się, że zawiesza swoją działalność portalu społecznościowym, ale nie wytrzymał i napisał nową notatkę. O czym? O miłości rzecz jasna.

1838925-michal-wisniewski.jpg
Michał

"Fakt" cytuje słowa Michała": - napisał Michał na Facebooku.

Przypomnijmy, że latem Dominika Tajner zostanie panią Wiśniewską numer cztery. 

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Aktorka Kabareciku straci dom?"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Świadczenia, emerytury, podatki, zmiany przepisów, newsy gospodarcze... To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik Radzi. Chcesz się dowiedzieć, kto może przejść na wcześniejszą emeryturę? A może jakie ulgi można odliczyć od podatku? Kto może otrzymać środki w ramach renty wdowiej? Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj