David i Victoria Beckham rozważają opuszczenie Los Angeles. I wszystko wskazuje na to, że tak się stanie.

Reklama

Gwiazdor piłki nożnej aktualnie prowadzi rozmowy z francuskim klubem Paris Saint-Germain i kilkoma drużynami z Wielkiej Brytanii, i wiele wskazuje na to, że w nowym roku będzie grał w Europie.

"David jest o krok od podjęcia decyzji o zmianie klubu. Będzie to albo Paris Saint-Germain albo jakiś klub angielski. Wszystkiego dowiemy się tuż po Nowym Roku."- informuje przyjaciel Beckhamów w wywiadzie dla "Mail on Sunday".

"David i Victoria przygotowują się do powrotu do Europy. Szukają już odpowiednich szkół dla dzieci."- dodaje anonimowe źródło.

AP / Kevork Djansezian

Chociaż Victoria początkowo niechętnie podchodziła do tego pomysłu, ponieważ odnosi sukcesy w USA jako projektantka mody, to jednak jest podekscytowana faktem powrotu w rodzinne strony.

"David zawsze był nieugięty w kwestii, że chce zakończyć karierę w Europie, i Victoria nie ma nic przeciwko temu. Victoria chce wrócić do Londynu i żyć między stolicą Anglii a Paryżem. To pozwoli jej kontynuować karierę projektantki mody. Ale miłość do Los Angeles na pewno w niej zostanie."- dodaje bliski znajomy rodziny Beckhamów.