Dziennik Gazeta Prawana logo

Zobacz, jakim troskliwym tatą jest znany kompozytor. Nosi córkę na...

15 grudnia 2011, 09:10
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Państwo Rubikowie z córką
Państwo Rubikowie z córką/starnews.pl
Najsłynniejszy polski kompozytor muzyki rozrywkowej i jego młoda żona już powoli wprowadzają swoją córkę do branży rozrywkowej. Helenka gościła ostatnio w studiu telewizyjnym.
2862038-panstwo-rubikowie-z-corka.jpg
Państwo Rubikowie z córką

Piotr i Agata Rubikowie noszą swoją córkę Helenkę na rękach. Zabierają ją wszędzie, także do telewizji. Dziewczyna mogła zobaczyć, jak się pracuje na Woronicza. Tabloid podaje, że był dla niej koniec atrakcji.

2862065-panstwo-rubikowie-z-corka.jpg
Kompozytor z Helenką

Jak czytamy w "Fakcie":

 - Helenka Rubik razem z mamą Agatą podziwiała tatę na koncercie promującym album "Opisanie świata". W Sali Kongresowej córka kompozytora czuła się jak ryba w wodzie.

2862090-panstwo-rubikowie-z-corka.jpg
Państwo Rubikowie z córką

>>> CZYTAJ TAKŻE:"Opalenizna Dody"

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Fakt
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj