Promował Michała Szpaka w "X Factorze", a teraz chce go pogrążyć?

| Aktualizacja:

Był najbarwniejszą postacią "X Factora". Teraz przyszedł czas na prawdziwą karierę. Michał Szpak nagrał płytę, ale nie może liczyć na przychylność dawnego protektora.

wróć do artykułu
  • ~marta
    (2011-12-14 23:43)
    Płyta Szpaka super, Sensualny i Pretty Baby boskie. Nawet jeżeli nie wszyscy są zachwyceni, to jak powiedział Kuba podczas X Faktora - Michał jest bardzo młody i ma dużo czasu (również na błędy), czyżby Wojewódzki o tym zapomniał ? Dojrzały facet, a zachowuje się jak chorągiewka - raz mu się ktoś podoba, potem już nie ?
  • ~bezposredni
    (2011-12-14 16:46)
    no cóż, tego się obawiałem, posłuchałem singla i mysle poczekam, zobaczę.
    jednak nie warto było czekać. płyta przecietna, nie porywa - ot po prostu jest. jak na szumne zapowiedzi to jednak były one zdecydowanie na wyrost. Myslałem, że Michał udowodni chłopakom z Eneja, że nagra lepsza muzykę. Niestety tak sie nie stało. Przyjdzie jeszcze poczekać.
  • ~michał słowik
    (2011-12-15 09:29)
    niech go biedroń piróg i jacyków wypromuje a matką duchową niech będzie anna grodzka cki najlepiej niech śpiewa i tańczy w lokalach dla gejów tam będzie ciepło i czule przyjęty
  • ~piętnastolatka
    (2011-12-14 16:48)
    a od kiedy on jest niby idolem młodzieży. mam 15 lat i mnie osobiście to stwierdzenie obraża
  • ~andrzej
    (2011-12-16 19:51)
    singiel "Po niebo" mnie nie zachwycił, ale reszta utworów jest rewelacyjna, piekana, osobista i bardzo ciekawa plyta
  • ~Cynik xyz
    (2011-12-15 14:04)
    Kim się debile Podniecacie --KUGLARZEM,PAJACEM?
  • ~Fun
    (2011-12-15 12:40)
    A zobaczcie, co odkryłem na youtube. To inna uczestniczka XFactora, która nie doszła tak daleko jak Szpak. Jest jednak dosyć ciekawa:

    http://www.youtube.com/watch?v=dpsLqZUKOQ8&feature=related
  • ~idol
    (2011-12-15 09:13)
    KŁÓTNIA KOCHANKÓW?
  • ~aleale
    (2011-12-15 00:04)
    Nie mówcie, że nie wiecie o co chodzi Wojewódzkiemu.
    Przecież tylko o siebie samego. Wszystkich innych ma po prostu w dupie. Taki cham.
  • ~aida
    (2011-12-14 10:21)
    płyta całkiem niezła, KW oceniał na podstawie jednej piosenki?
  • ~Hmmm
    (2011-12-14 10:42)
    Słabe... myślałem, że nagra coś bardziej klimatycznego i nieco bardziej cięższego, a nie jakieś popierdywanie w mikrofon...
  • ~Paweł
    (2011-12-14 15:25)
    Ta płyta jest REWELACYJNA! Fakt - singiel nie powala, ale pozostałe piosenki brzmią niezwykle interesująco. Oby tak dalej, Szpaku! Ludźmi się nie przejmuj - krytyka jest i będzie... ZAWSZE! ;)
  • ~Elcia
    (2011-12-14 14:51)
    Bardzo dobra plyta!!! Wielu ludziom sie podoba!!! A Kuba niech nie pitoli. SZPAK JEST FANTASTYCZNY, a Kubusiowi dziekujemy
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-14 14:14)
    nie liczyłem na to że ten dewiant stworzy cos ciekawego
  • ~byla fanka
    (2011-12-14 14:03)
    To nie Wojewódzki pogrąża Szpaka, to Szpak sam się pogrąża, a był moim faworytem w X Factor. "Wciąż będę szedł, nie poddam się; stracony czas/ mówią mi tak..." i temu podobne grafomańskie bzdety. I jeszcze to pretensjonalne pseudo- Miszanel. Muzyka godna Gosi Andrzejewicz. Ogarnij się, Szpaku, póki jeszcze czas.
  • ~peys
    (2011-12-14 12:54)
    gdyby Szpak zaśpiewał po hebrajsku to Powiatowy promowałby go gdzie się tylko da ... :P
  • ~lili
    (2011-12-14 11:12)
    Rewelacji nie ma, ale całość może się podobać. Jak zwykle nie wiadomo o co Kubie chodzi, Po wysłuchaniu jednej piosenki ?
  • ~Maja
    (2011-12-14 11:11)
    Szpak - do kitu. Poza tym facet ma przerosnięte ego, co nie wróży mu najlepiej. Zresztą jego dokonania świadczą o tym,że nie ma klasy i zadatków na gwiazdę.
  • ~bluesky
    (2011-12-14 15:35)
    Kubuś 6 miesięcy nie przytulał Michała i ma problem... W Porannym WF-ie nawija coś o ich stosunkach seksualnych, więc - żartując lub nie - obiektywny nie jest.

Może zainteresować Cię też: