Polska aktorka w szpitalu. Czy to przemęczenie i stres?

| Aktualizacja:

Samotne wychowywanie dziecka i walka o byt zawodowy - to może wykańczać nerwowo. Czy to dlatego jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek trafiła na oddział szpitalny?

wróć do artykułu
  • ~bag
    (2011-11-27 11:39)
    Jeżeli praca jako aktorka jest jej za ciężka, to może łatwiej będzie na kopalnianej sortowni węgla. Zapraszamy, robota łatwa, czysta i przyjemna.
  • ~NORMALNI
    (2011-11-27 10:36)
    A MOŻE ŻELAZKIEM I TO BARDZO GORĄCYM PRZEJECHAĆ SIĘ PO TŁUSTM KOCIE HOFMANIE Z PIS ALE CO ZROBIĆ Z WYTOPIONM TŁUSCCZEM ACHA JUŻ WIEM DODAĆ DOŻARCIA STAREMU KACZOROWI,FE FE FE
  • ~internautka
    (2011-11-27 10:33)
    A to ci rozrywka zamiast przypadków medyczno-obyczjowych
  • ~dr
    (2011-11-26 23:53)
    Dobre, to prawda - zwykły człowiek rzdako dostaje coś za darmo - raczej zawsze przeplaca. A wiecie,że kablówkii te różne patformy cyfrowe mają klientów typu VIP? Moga się oni cieszyć poełną ofertą za darmo...
  • ~seb
    (2011-11-26 23:25)
    niech poczuje smak biedy i strachu ..a wogule sa gorsze przypadki upadku rodzin ..przykre
  • ~wiktor
    (2011-11-26 22:47)
    A co to kogo obchodzi
  • ~niK
    (2011-11-26 19:52)
    Dlaczego ta informacja jest w dziale "ROZRYWKA"?
  • ~TO NIEMOZLIWE, TRAGEDNIA NARODOWA
    (2011-11-26 14:34)
    ALE SIE ZMARTWILEM TA WIADOMOSCIA. DZISIAJ NIC NIE BEDE MOGL SPOZYWAC. BEDE LEZAL KRZYZEM W DOMU, ZEBY ONA TYLKO Z TEGO WYSZLA. PRZECIEZ ONA NA SWOIM GRZBIENIE NOSI CALA SCENE NARODOWA. A JAK JEJ NIE BEDZIE TO NIE JUZ NIE BEDZIE HASLA OJCZYZNA, OJCOWIZNA, PATRIOTYZM, WERZBY PLACZACE I PSY SR***JACE.
  • ~POP
    (2011-11-26 12:46)
    Czemu jakaś byle aktoreczka laduje zaraz w sali dla VIPów publicznego szpitala ??? Z racji jakich ważnych funkcji pełnionych w państwie ??? Prawie każdy w Polsce cięzko pracuje by przeżyć i nawet ma problemy, ale do jasnej cholery jak ktoś taki wyląduje w szpitalu to się go nie umieszcza w sali dla VIPów i nie pisze sie o tym w mediach. Co to za porąbany świat mediów ?? Paranoja głupoty !!! Dno umysłowe takie media z taką sieczką dla otępiałych umysłowo "konsumentów" !!
  • ~celebryta i gwiazda
    (2011-11-26 02:57)
    co to jest ksiązkiewicz co to jest latek ja pi...lę
  • ~krak
    (2011-11-25 12:24)
    sale dla VIP-ów co to takiego ?