Jak donosi źródło z bliskiego otoczenia gwiazdy pop, Lopez i Smart są ze sobą związani już od kilku tygodni. Na początku listopada parę sfotografowano w Nowym Jorku, jednak dopiero teraz wiadomo kim był tajemniczy towarzysz wokalistki. "Na razie ich związek to nic poważnego" – zaznaczył znajomy artystki w rozmowie dla magazynu "Us Weekly".

Reklama

Smart ma na swoim koncie m.in. rolę w filmach "Honey 2" i "Step Up 3D", a także występy na scenie u boku Beyonce. Podczas obecnej trasy koncertowej Jennifer Lopez był jednym z jej tancerzy.

To nie pierwszy raz, gdy 42-letnia Lopez nie pozostała obojętna na względy swojego przybocznego tancerza. Mama 3-letnich bliźniąt, Maksa i Emme ze związku z Anthonym, w 2001 roku wyszła za mąż za Chrisa Judda, którego poznała na planie teledysku "Love Don't Cost A Thing". Ich małżeństwo przetrwało jednak tylko nieco ponad rok. Wcześniej, w latach 1997-1998 gwiazda była żoną restauratora Ojani Noa.

Po separacji z 43-letnim Anthonym, którą para ogłosiła w lipcu po siedmiu latach małżeństwa, Lopez nie traciła czasu. Gwiazda była na kilku randkach ze znanym z filmu "Kac Vegas" Bradleyem Cooperem.

"Podobało jej się, że on od dawna się za nią uganiał" – zdradził informator z otoczenia gwiazdy. Jak widać jednak to nie wystarczyło, by zatrzymać przy sobie jej uwagę na dłużej...