Piosenkarka i Marc Anthony po siedmiu latach małżeństwa ogłosili separację. Stało się to w lipcu tego roku. Wspomnienia jednak powracają. Można było się o tym przekonać w miniony weekend. Gwiazda występowała podczas rocznicowej gali otwarcia kasyna Mohegan Sun w stanie Connecticut. Podczas wykonywania akustycznej wersji utworu "If You Had My Love" Lopez wzruszyła się opowiadając o swoim życiu uczuciowym.

Reklama

"Zaśpiewam wam ostatnią piosenkę o miłości, jaką napisałam. Od tamtego czasu wiele się zmieniło" - powiedziała na scenie 42-letnia gwiazda. Następnie Lopez wykonała uwtór "Until It Beats No More", podczas którego towarzyszący jej tancerze wykonywali układy choreograficzne przebrani za byłych partnerów piosenkarki: P. Diddy'ego, Crisa Judda, Bena Afflecka i Anthony'ego. Lopez przez łzy podsumowała ten występ słowami: "Wybrałam się w podróż przez moją przeszłość".

Gdy zaś na ekranie na scenie pojawiły się zdjęcia 3-letnich bliźniąt Maksa i Emme ze związku z ostatnim mężem, Lopez oznajmiła: "Jest miłość i jest zupełnie inny rodzaj miłości".

Jennifer Lopez, jedna z członków jury programu "American Idol", niedawno wyznała, że ma nadzieję, iż jeszcze się zakocha. "Czasem po prostu nie wychodzi, to smutne... Pozostaję jednak wieczną optymistką, jeśli chodzi o miłość. Wierzę w miłość... To nadal moje największe marzenie" - oznajmiła.