Doda o Angelinie Jolie: jest psychicznie chora

| Aktualizacja:

Doda słynie z ciętego języka i ostrych wypowiedzi. Piosenkarka nie boi się krytykować innych artystów nawet, jeśli ich osiągnięcia sięgają znacznie dalej niż jej własne. Zazwyczaj swoje uszczypliwości piosenkarka kierowała pod adresem postaci z rodzimego show biznesu. Ostatnio jednak postanowiła zaatakować gwiazdę światowego formatu.

wróć do artykułu
  • ~lili
    (2011-11-09 10:41)
    lubiłam Cię ale po takich słowach...jestem spod bliźniąt-co ty wiesz ???
    jak na razie to od ciebie wszyscy się odsuwają a nie lgną ,skoro klepiesz takie bzdury to nic dziwnego
    biedna zagubiona dziewucha
  • ~Zdegustowana
    (2011-11-09 10:37)
    Nie mialam złego zdania nt Dody, ale po przeczytaniu dzisiejszego artykułu zmieniłam zdanie o "sto osiemdziesiąt stopni". Ona jest nienormalna. Sorry memory, ale przy jej IQ trzeba jedyneczkę z przodu wymazać :-/
  • ~wolf2016
    (2011-11-09 08:14)
    No to zablysnela..ale chyba nie intelektem.Dorotko zacznij psychoanalize od siebie...
  • ~Zulugula
    (2011-11-11 21:06)
    Robaczewska robak trawi Ci mozgoczaszke
  • ~oliwka
    (2011-11-10 19:46)
    hahaha. tyle w temacie.
  • ~kontakton
    (2011-11-09 15:35)
    Gdyby A.Jolli była prostytutką to dla DODY ...była by normalną
  • ~kontakton
    (2011-11-09 15:34)
    Gdyby A.Jolli była prostytutką to dla DODY ...była by normalną...
  • ~Mn
    (2011-11-09 13:53)
    Dlaczego innych artystów? Czyżby ta wulgarna, wstrętna baba była artystką? nergal też jest artystą, a darcie bibli jest sztuką? opamiętajmy się.
  • ~madizo
    (2011-11-09 12:52)
    Doda jest juz ponizej poziomu krytyki - przestancie pisac o niej, to zginie w mrokach zapomnienia jak kazde beztalencie, bo z powodu d..py nikt nie bedzie sie nia zajmowal - jest cale mnostwo pieknych polskich dziewczyn o lepszej figurze
  • ~Kryspin
    (2011-11-09 12:40)
    Różnica między tymi dwoma paniami jest taka że Doda wie o istnieniu Angeliny Jolie, a Angelina Jolie o istnieniu Dody nie wie... i chyba Dodę to wkurza...
  • ~Dodo poznaj siebie lepiej.
    (2011-11-09 10:29)
    Angelina podobno świetnie rzuca nożami, ma taki talent, który pokazała w filmie. Niestety nie każdy nóż nadaje się do celnego rzucania. Może ma złożoną osobowość natomiast pewnie będzie miała lepszą przyszłość od zagubionej w świecie Dody.
  • ~tonia85
    (2011-11-09 10:04)
    doda ty przy niej nie pokazuj sie ,bo wyglądasz jak jej slużaca. nikogo nie obrazajac.
  • ~zdegustowany
    (2011-11-09 10:13)
    "przyklejają się do konkretnego wizerunku, wnikającego w ich mózgoczaszkę."
    A co roi się w mózgoczaszce Dody? Lepiej nie wiedzieć!
  • ~Lxx
    (2011-11-09 09:31)
    Kim są te dwie kobiety? Obie przypominają mi jakieś bufetowe.
  • ~mario
    (2011-11-09 08:15)
    durne babsko do tego wulgarne i po prostu brzydkie - może od intensywnego uprawiania miłości francuskiej ma uszkodzony mózg od wstrząsów ? szuka babsko sensacji a ta wypowidź sensacyjną nie jest- wycieruch piętnuje gwiazdę ? JAJA
  • ~jagagatek
    (2011-11-08 15:54)
    a doda zdrowa?
  • ~m
    (2011-11-08 15:38)
    doda ales ty glupia;-(
  • ~Tofik
    (2011-11-08 19:51)
    Rabczewska = Rutowicz. Inteligencja na poziomie płytki chodnikowej.
  • ~maja
    (2011-11-08 19:37)
    doda rabczewska TY już zawsze będzisz buraczanką sztuczną nadymaną buraczychą
  • ~januszjanusz
    (2011-11-08 18:40)
    Dodzia jest jak Jola Rutkowska zero inteligencji, zero talentu, zero pieknosci. Coz wiec zostaje ? tepota. i nic wiecej.

Może zainteresować Cię też: