Doda o Angelinie Jolie: jest psychicznie chora

| Aktualizacja:

Doda słynie z ciętego języka i ostrych wypowiedzi. Piosenkarka nie boi się krytykować innych artystów nawet, jeśli ich osiągnięcia sięgają znacznie dalej niż jej własne. Zazwyczaj swoje uszczypliwości piosenkarka kierowała pod adresem postaci z rodzimego show biznesu. Ostatnio jednak postanowiła zaatakować gwiazdę światowego formatu.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2011-11-08 15:38)
    doda ales ty glupia;-(
  • ~jagagatek
    (2011-11-08 15:54)
    a doda zdrowa?
  • ~doda = ujma
    (2011-11-08 16:00)
    odezwała sie PO-lska inteligiętka ze zdrowiem a'la Tworki
  • ~baba
    (2011-11-08 16:24)
    pokazuje różne części ciała, niech lepiej już pokazuje pupę, bo z mózgiem jest coś u niej nie tak !!
  • ~TadF
    (2011-11-08 16:28)
    Jak mozna pisac o zerze... ???
  • ~Dżery
    (2011-11-08 16:35)
    Wypowiedź Dody jest dla Angeliny tak samo istotna, jak dla nas odgłosy wydawane przez robale. Mówiąc po boksersku: Dodzia, daj spokój, Ty nie chodzisz w tej kategorii :)
  • ~Belina-Melina
    (2011-11-08 16:39)
    Doda mogla by Ms. smith co najwyzej buciki pucowac.
  • ~Gerwazy
    (2011-11-08 16:43)
    Dodzia, nie wiem co bierzesz, ale albo zmniejsz działkę, albo zmień dilera.
  • ~majtka
    (2011-11-08 16:44)
    Jak tak sobie czytam po raz kolejny o Dodzie na łamach tegoż dziennika, to sobie myślę, że to nie ona jest chora. Choruje coraz poważniej Dziennik.pl i to choruje żałośnie. Schodzi na psy - mówiąc językiem naszej bohaterki Dody.
    Bo po co w ogóle pisać takie pseudo-artykuły o gwiazdeczce, która byle co gotowa jest zrobić i papla też "bele co" , byle się tylko w jakichś mediach znaleźć.
  • ~dr WHO
    (2011-11-08 16:52)
    ZAZDROSNA KROWA - SAMA JEST PSYCHICZNA I NIEZMIERNIE TEPA!!
  • ~Dżery
    (2011-11-08 17:06)
    Poza tym Angelina mówi płynnie po angielsku, z uroczym zresztą akcentem. Dodzia do dzisiaj kaleczy ten język. Dziwne, bo z IQ, do którego się przyznaje powinna biegle szprechać w co najmniej 5 językach.
  • ~się ekspertka znalazła...
    (2011-11-08 17:31)
    Jeśli Doda diagnozuje zdrowie psychiczne na podstawie znaku zodiaku to świadczytylko o niej... Raczej wątpię, by Angelina Jolie była chora psychiznie, natomiast jestem pewien (jako praktyk), że pani Doda ma zaburzenia osobowości.

    A tak swoją dtrogą, czegoś takiego jak 'rozczepienie jażni' w psychopatologii nie ma... Być może miała na myśiOsobowość Wieloraką - zab. dysocjacyjne (wg. DSM).
  • ~januszjanusz
    (2011-11-08 18:40)
    Dodzia jest jak Jola Rutkowska zero inteligencji, zero talentu, zero pieknosci. Coz wiec zostaje ? tepota. i nic wiecej.
  • ~maja
    (2011-11-08 19:37)
    doda rabczewska TY już zawsze będzisz buraczanką sztuczną nadymaną buraczychą
  • ~Tofik
    (2011-11-08 19:51)
    Rabczewska = Rutowicz. Inteligencja na poziomie płytki chodnikowej.
  • ~wolf2016
    (2011-11-09 08:14)
    No to zablysnela..ale chyba nie intelektem.Dorotko zacznij psychoanalize od siebie...
  • ~mario
    (2011-11-09 08:15)
    durne babsko do tego wulgarne i po prostu brzydkie - może od intensywnego uprawiania miłości francuskiej ma uszkodzony mózg od wstrząsów ? szuka babsko sensacji a ta wypowidź sensacyjną nie jest- wycieruch piętnuje gwiazdę ? JAJA
  • ~Piotr
    (2011-11-09 08:38)
    Szanowna Pani Angelino Jolie proszę rozważyć pozwanie do sądu pani Doroty Rabaczewskiej z tytułu naruszenia dóbr osobistych i domagać się wysokiego odszkodowania.
  • ~Lxx
    (2011-11-09 09:31)
    Kim są te dwie kobiety? Obie przypominają mi jakieś bufetowe.
  • ~tonia85
    (2011-11-09 10:04)
    doda ty przy niej nie pokazuj sie ,bo wyglądasz jak jej slużaca. nikogo nie obrazajac.