Ofiarą krytyki Dody padła w ostatnim czasie Angelina Jolie. W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "K MAG", nasza skandalistka pokusiła się o psychologiczną analizę hollywoodzkiej gwiazdy. Zdaniem Dody, aktorka, która kiedyś chętnie rozbierała się w filmach i kolekcjonowała noże, a obecnie jest zaangażowaną społecznie matką gromadki dzieci, cierpi na chorobę psychiczną:

Reklama

"Moim zdaniem cierpi na przypadłość, która w terminologii funkcjonuje jako rozszczepienie jaźni. Mówiąc bez ogródek, jest psychicznie chora – ocenia. Ale wiecie dlaczego? Bo jej znakiem zodiaku są Bliźnięta. W tym wypadku jest to nagminna sytuacja. Wiem to, bo ludzie spod tego znaku wręcz do mnie lgną. Wygląda to tak, że przyklejają się do konkretnego wizerunku, wnikającego w ich mózgoczaszkę. Nagle następuje punkt zwrotny i ich światopogląd zmienia się o sto osiemdziesiąt stopni. I wtedy nagle nie wiesz, o co chodzi. Bo jak w trakcie pięciu minut można się tak diametralnie zmieniać." - zauważa rezolutnie gwiazdka.

Kto by pomyślał, że poza licznymi talentami Doda dysponuje również wiedzą z zakresu psychologii i umiejętnością analizowania ludzkiej psychiki.

Co sądzicie o teorii Dody na temat Angeliny Jolie?

AKPA