Zobacz, jak uzdrawia największy polski skandalista

| Aktualizacja:

Adam Darski wziął udział w przedstawieniu. Nieskomplikowany scenariusz spektaklu odgrywanego na małej scenie polegał na odegraniu sceny uzdrowienia niepełnosprawnych.

wróć do artykułu
  • ~Gien
    (2011-10-06 14:39)
    Bomba. Teraz jeszcze tylko nasrać na krzyż i tak wszyscy powiedzą że to sztuka. Darski fajansiarzu - na nic więcej cię nie stać?
  • ~Konrad Wallenrod
    (2011-10-06 15:45)
    Spokojnie on juz dlugo nie pozyje.Bog z siebie nie pozwoli szydzic a tym bardziej z swego Syna Jezusa Chrystusa.Zobaczycie niedlugo jego koniec !.Pojdzie do swego ojca szatana.
  • ~tet
    (2011-10-06 15:48)
    I ten Nerdal uważa sią za muzyka? Porykiwania i plucie się w oparach wścieklizny to raczej nie jest wysoki poziom w muzyce metalowej...
    I do tego wygląd nerda... To jakby Jaś Fasola zagrał Conana Barbarzyńcę.
  • ~nika
    (2011-10-06 16:01)
    Nie życzę mu śmierci, bo to jest niezgodne z moim chrześcijańskim światopoglądem.Mymslę, że największą karą dla tego indywiduum byłaby sytuacja, kiedy wszyscy przestaliby się nim tak ekscytować. Chociaż nie jest to mój język, ale ,,olać gościa ciepłym strumieniem" i...po bólu.Media dolewają oliwy do ognia i robią mu promocję.
  • ~mau
    (2011-10-06 16:29)
    Nazywanie tego spektaklem jest obrazą dla teatru. Sztuka kończy się tam gdzie zaczyna prowokacja
  • ~TRAVELLER
    (2011-10-06 16:36)
    "Wszystko w życiu jest pożyczone" - Seneka. Ta prawda dotyczy również mocno wyłysiałego kurdupla, o ksywie Nergal. Jestem dziwnie spokojny - ja, agnostyk raczej - że ekscesy Darskiego, poniżające Religię milionów ludzi (jakiekolwiek by to było wyznanie!) obrócą się niedługo przeciwko niemu. Niech NAM wszystkim wystarczy to, że ten groteskowy człowiek do końca swojego życia będzie musiał chodzić po ulicach w obstawie ochroniarzy. A jeżeli pojawi się gdzieś sam, no to będzie musiał się oglądać - cały czas - za siebie. Heil Mr Holocaust!!!
  • ~TVN. Wstajesz i Łżesz.
    (2011-10-06 16:38)
    Wróci do niego rak to zmięknie mu rura...
  • ~@biblijny konrad wallenrod
    (2011-10-06 16:40)
    Biblijny OSZUSCIE - spokojnie - twoje PODLE dni sa policzone a Belzebub CZEKA!

    Won z forum KANALIO UBECKA!!!
  • ~kabaret
    (2011-10-06 16:42)
    odwalcie sie od Nergala, katole
  • ~kimet dni głupca policzone..
    (2011-10-06 16:56)
    Allah skara go wraz z rodziną...
  • ~Tomek
    (2011-10-06 16:58)
    I ktoś tego pajaca ogląda?
    Przecież to jest nudne.
    Kogo normalnego kręca takie pseudoskandale. Na prawde nie oc=bchodzi mni czy akurat w tym momencie podarł Biblię czy zrobił szczotke klozetowa z gwiazdy Dawida. Po prostu kpiny z przekonań religijnych sa zwykłym chamstwem, niczym wiecej.
  • ~elf
    (2011-10-06 17:00)
    Brawo ;ten gościu pokazuje wam przygłupy jaki to przekręt ten wasz kościół .tłuści faceci przebiarają się w sukienki i strasza piekłem ciemnego luda a ten sie boi i kasa leci ;prostę i genialne ;mnie KrK nigdy nie przekona to same bzdety alleluja jezus chrystus też miał ...a
  • ~obserwer_1
    (2011-10-06 17:00)
    czas zrzucić sie na nagrodę dla sprawiedliwego
  • ~bulu i nadzieji
    (2011-10-06 17:14)
    A co na to prawdziwi kalecy ? To zwierzak a nie człowiek . Teraz niech dojdzie poje.ny Palikot do sejmu i koniec z człowiekiem . Chamstwo nie będzie miało granic.
  • ~a fe
    (2011-10-06 17:15)
    Czy na scenie dojdzie do srania kiedyś. Umiaru ludzie. Powstrzymajcie Paligłupów i Nergali bo zdziczejemy.
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    (2011-10-06 17:16)
    Dla kasy mózg mu rozlało .
  • ~Majeczka
    (2011-10-06 17:18)
    "Czasami wydaje się nam,że mieszka w nas dwóch różnych ludzi.
    Jeden,który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu.Jest też i ten drugi,którego się wstydzimy,i tego ukrywamy.
    W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność.Każdy chciałby być dobry, a dokonuje czynów, których sam często nie rozumie.
    Dlaczego tak jest? Dlatego,że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie pielgrzymem w długiej,dalekiej drodze swojego życia.
    Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych.
    Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych.Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć.
    Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnych kontaktach."
    - Phil Bosmans -

    Ten człowiek jest tylko małym pielgrzymem w drodze swojego życia jak każdy z nas. Jest mi go żal i dlatego wybaczam mu te różne jego prowokacje ( tylko medialne bądź nie), bo tak naprawdę nie wie on co czyni.
    Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny i niech mu też wybaczy.
  • ~hel60
    (2011-10-06 17:34)
    odpowiem tak ..Pan Bóg jest cierpliwy ,ale sprawiedliwy... współczuję temu małemu człowieczkowi!!!
  • ~nollet
    (2011-10-06 17:54)
    Religia, to tylko folklor! Nikt normalny nie wierzy w święte figurki, obrazki, kadzidła,kropidła, dzwonki. Religia to cyrk, wystrojony kawaler w cyrkowy strój jak szaman czyni zaklęcia, żegna sie , klęka, wstaje, wyje, gada! Nikt normalny nie wierzy w to, że stary kawaler ubrany jak cyrkwoiec jest boskim namiestnikiem, a Nergal jest normalny i nasmiewa sie z durni i to wszystko!
  • ~jEROL
    (2011-10-06 18:00)
    TO NIE SZPIK NIEDOMAGAŁ, TO RACZEJ CHODZIŁO O MÓZG