Zobacz, jak uzdrawia największy polski skandalista

| Aktualizacja:

Adam Darski wziął udział w przedstawieniu. Nieskomplikowany scenariusz spektaklu odgrywanego na małej scenie polegał na odegraniu sceny uzdrowienia niepełnosprawnych.

wróć do artykułu
  • ~RUFUS
    (2011-10-28 08:48)
    BRAWO NERGAL CHLOP Z JAJAMI.TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA.NIE PEKA PRZED SUKIENKOWYMI.STO LAT.
  • ~mari
    (2011-10-07 07:43)
    ~Andi2011-10-06 18:49
  • ~DONALD DYZMA z MATOŁ - LANDII
    (2011-10-06 21:15)
    TUMAN I MATOŁ W JEDNYM - W SAM RAZ PASUJE DO PALIKOTA I TUSKA
  • ~tola
    (2011-10-06 21:13)
    A kiedy Nergal założy jarmułkę i zacznie nabijać się ze swoich braci?
  • ~moria
    (2011-10-06 19:46)
    też myślę że, czas posłać chłoptasia do hadesu
  • ~Andi
    (2011-10-06 18:49)
    Proszę, aby zakpił w ten sposób z Mahometan. Niestety, nic takiego nie nastąpi, ponieważ błazen doskonale wie co może, a co n\ie może. Allahy zaraz oderżnęły by mu głowę i po kłopocie. Katolik będzie cierpieć w milczeniu. A może znajdzie się taki, co zaprzeczy tej tezie?
  • ~Majeczka
    (2011-10-06 18:46)
    Do ~~nolleta.Jeszcze...:
    W kwestii figurek,obrazków itp.rzeczy.Po części masz rację.Za dużo tego wszystkiego.To tylko symbole religijne ale czasem z tego w dzisiejszych czasach robi się komercję.Tak nie powinno być.Nie powinno się też np.non stop nosić w klapie marynarki obrazka Matki Boskiej.To nie broszka.Matkę Boską powinno się mieć w sercu a nie tylko na obrazku.
    No,ale może ktoś ma ją w sercu i na obrazku?Tego tak naprawdę nie wiem.
  • ~Majeczka
    (2011-10-06 18:32)
    Do ~~ nolleta:
    Być może religia to folklor,być może nie...To jest Twoje zdanie i masz do tego prawo.Nie zgadzam się z tym ale je przyjmuję.Na tym chyba polega tolerancja,czyż nie?
    A tak naprawdę wierzy się w Boga a nie w księdza,bo ksiądz to też człowiek i też czasem błędy popełnia.On ma tylko nam pomagać,byśmy umieli się podnieść kiedy upadamy w grzechu,popełniamy błędy.To taki pośrednik między nami a Bogiem.Nie każdy jest idealny.
    Poza tym każdy człowiek powinien mieć sumienie,zdolność odróżniania dobra od zła,zdolność wybaczania innym,chęć okazywania szacunku i miłości do drugiego człowieka.Też nie każdy to ma.Dlatego trzeba nad tym pracować.Dlatego po to powinno się chodzić do kościoła,by wyjść z niego mocnym,gdy się upadło.
    "Wiara czyni cuda",bo tak jest i już!
  • ~Jarosław..k
    (2011-10-06 18:31)
    Ale jesteście durni.Jak komuś się nie podoba to niech nie chodzi na jego koncerty,tylko osły się podniecają nie zdrowo
    Ludzie jest XXI wiek,Partio Smoleńska średniowiecze się skończyło dawno temu,weźcie się za robotę,pomóżcie biednym dzieciom
  • ~Lesio
    (2011-10-06 18:21)
    Księża mu zazdroszczą że ma ładniejszy szaliczek od tych które oni używają.
  • ~jEROL
    (2011-10-06 18:00)
    TO NIE SZPIK NIEDOMAGAŁ, TO RACZEJ CHODZIŁO O MÓZG
  • ~nollet
    (2011-10-06 17:54)
    Religia, to tylko folklor! Nikt normalny nie wierzy w święte figurki, obrazki, kadzidła,kropidła, dzwonki. Religia to cyrk, wystrojony kawaler w cyrkowy strój jak szaman czyni zaklęcia, żegna sie , klęka, wstaje, wyje, gada! Nikt normalny nie wierzy w to, że stary kawaler ubrany jak cyrkwoiec jest boskim namiestnikiem, a Nergal jest normalny i nasmiewa sie z durni i to wszystko!
  • ~hel60
    (2011-10-06 17:34)
    odpowiem tak ..Pan Bóg jest cierpliwy ,ale sprawiedliwy... współczuję temu małemu człowieczkowi!!!
  • ~Majeczka
    (2011-10-06 17:18)
    "Czasami wydaje się nam,że mieszka w nas dwóch różnych ludzi.
    Jeden,który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu.Jest też i ten drugi,którego się wstydzimy,i tego ukrywamy.
    W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność.Każdy chciałby być dobry, a dokonuje czynów, których sam często nie rozumie.
    Dlaczego tak jest? Dlatego,że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nadistotą, a jedynie pielgrzymem w długiej,dalekiej drodze swojego życia.
    Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych.
    Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych.Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć.
    Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnych kontaktach."
    - Phil Bosmans -

    Ten człowiek jest tylko małym pielgrzymem w drodze swojego życia jak każdy z nas. Jest mi go żal i dlatego wybaczam mu te różne jego prowokacje ( tylko medialne bądź nie), bo tak naprawdę nie wie on co czyni.
    Bóg jest sprawiedliwy i miłosierny i niech mu też wybaczy.
  • ~brrrrrrrrrrrrrr
    (2011-10-06 17:16)
    Dla kasy mózg mu rozlało .
  • ~a fe
    (2011-10-06 17:15)
    Czy na scenie dojdzie do srania kiedyś. Umiaru ludzie. Powstrzymajcie Paligłupów i Nergali bo zdziczejemy.
  • ~bulu i nadzieji
    (2011-10-06 17:14)
    A co na to prawdziwi kalecy ? To zwierzak a nie człowiek . Teraz niech dojdzie poje.ny Palikot do sejmu i koniec z człowiekiem . Chamstwo nie będzie miało granic.
  • ~obserwer_1
    (2011-10-06 17:00)
    czas zrzucić sie na nagrodę dla sprawiedliwego
  • ~elf
    (2011-10-06 17:00)
    Brawo ;ten gościu pokazuje wam przygłupy jaki to przekręt ten wasz kościół .tłuści faceci przebiarają się w sukienki i strasza piekłem ciemnego luda a ten sie boi i kasa leci ;prostę i genialne ;mnie KrK nigdy nie przekona to same bzdety alleluja jezus chrystus też miał ...a
  • ~Tomek
    (2011-10-06 16:58)
    I ktoś tego pajaca ogląda?
    Przecież to jest nudne.
    Kogo normalnego kręca takie pseudoskandale. Na prawde nie oc=bchodzi mni czy akurat w tym momencie podarł Biblię czy zrobił szczotke klozetowa z gwiazdy Dawida. Po prostu kpiny z przekonań religijnych sa zwykłym chamstwem, niczym wiecej.