Jak donosi "Fakt":

Reklama


- Jeszcze niedawno takie rozwiązanie w ogóle nie wchodziło w grę. Chociaż gwiazdor starał się wywiązywać się ze swoich ojcowskich obowiązków wobec córki, to wolał życie niebieskiego ptaka. Mieszkał sam, jedynie w otoczeniu kawalkady swoich samochodów. Jakiś czas temu, o czym pisaliśmy w "Fakcie", kupił sobie nawet kolejną kawalerkę w Warszawie. Wydawało się więc, że Tomek na dobre upodobał sobie życie singla.


Ale ostatnio coś się zmieniło w jego charakterze. Jak się dowiedzieliśmy, Karolak postanowił dać jeszcze jedną szansę związkowi z Kołakowską. Spędzają ze sobą coraz więcej czasu i dojrzeli do przełomowej decyzji.

– Niedawno Tomek zaproponował Violi, by spróbowali zamieszkać razem. Ona od razu się zgodziła. Viola od dawna miała nadzieję, że ją o to poprosi – mówi osoba dobrze znająca parę.


Jak twierdzi źródło, modelka powoli szykuje się do przeprowadzki. Jej rzeczy są już w kartonowych pudełkach, a ona czeka już tylko na sygnał od Tomka. Oby tylko w ostatniej chwili nie zmienił zdania.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Natalia Rybicka zastąpi Schejbal"