Związek znanego aktora wisi na włosku. Za dużo imprezuje

| Aktualizacja:

Borys Szyc wciąż imprezuje. Hulaszczy tryb życia najwidoczniej bardzo mu odpowiadają. Łatwo się domyśleć, że taka sytuacja nie podoba się jego ukochanej Kai Śródce, która powoli traci cierpliwość. Jak dowiedział się "Fakt", związek tych dwojga wisi na włosku.

wróć do artykułu
  • ~cv
    (2011-09-06 08:04)
    pocieszny ten chłopak,fajny, fajny z niego aktor, ale szkoda czasu Kingi
  • ~janusz
    (2011-09-06 08:56)
    jaki to aktor konus z wloskami pewnej orientacji. Przeciętny aktorzyna ktory mógbly na zachodzie co najwyżej sprzątać plan. taka jest prawda.
  • ~afrikanner
    (2011-09-06 09:05)
    re autor tego artykułu
    "Borys Szyc wciąż imprezuje. Hulaszczy tryb życia najwidoczniej bardzo mu odpowiadają."
    cos jakieś tego Panie problemy mamy ze stylistyką.
  • ~km
    (2011-09-06 09:35)
    Hulaszczy tryb życia najwidoczniej bardzo mu odpowiadają - to tylko błąd lub nieuwaga (wynikająca zapewne z lekceważenia czytelników).
    ALE: Łatwo się domyśleć - to obciach- trzeba redaktorów po maturze a nie po szkole rolniczej (zasadniczej, niczym nie uwłaczając rolnikom)
  • ~rita
    (2011-09-06 09:36)
    Gwiazdor filmu niemego , krótkometrażowego!
  • ~Abigail Mokrosinski
    (2011-09-06 10:15)
    Łykaj Borys póki mozesz. Picie to jest zycie, robota to głupota. Wyobraź sobie ze miliony Polaków wstaja rano do pracy i nie moga codziennie ani nawet co drugi dzień imprezowac. Brrrr !
  • ~Osykosy
    (2011-09-06 10:33)
    Pij Borys, pij... Na starość torba i kij- żebraczy, jak byś nie wiedział...
  • ~Klu.
    (2011-09-06 10:36)
    A gdzie chłop miał się wyżyć , Warszawa to nie peryferia więc korzysta z życia całą gębą przy wtórze mediów.
  • ~edek
    (2011-09-06 10:36)
    A co nas to obchodzi? Nie ma ważniejszych problemów?
  • ~Stracony
    (2011-09-06 10:37)
    Lykaj ile mozesz ,ja tez lykalem i co i dzisiaj siedze na tylku i juz mi niczego nie wolno.Jak bym jeszcze raz zaczynal od nowa to na pierwszy plan poszedl by SEX
    potem dlugo dlugo nic innego a nastepnie alkochol a jak by juz bylo blizej jak dalej to wzialbym do reki cygara zeby za dlugo sie nie " przygladac "
    Ja,ja czlowiek madry po szkodzie.
  • ~vivo
    (2011-09-06 10:37)
    A kto to jest ten cały Szyc ? Z pisu?
  • ~karasol
    (2011-09-06 11:34)
    Hallo Stracony

    Dobrze myslisz ,wszyscy tak powinni zaczynac tzn od SEX-su ale nie zapomniec ,ze najpierw z przodu potem dlugo dlugo nic a potem od tylu i tak w kolo ,ze az sie w glowie zakreci i wowczas nie trzeba nawet alkocholu !!!
  • ~fan
    (2011-09-07 07:15)
    Racja Borysku świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia hehe :)
  • ~donald trump
    (2011-09-12 14:11)
    największym dobrem w życiu człowieka jest CZAS WOLNY no ale nie każdego stać, żeby go mieć

Może zainteresować Cię też: