O miłości Anny Guzik, gwiazdy m.in. serialu "Na Wspólnej", pisze "Fakt":
Reklama
"Tydzień temu w Jaworzu odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. Jak zwykle oprócz zawodów, organizatorzy zapewnili uczestnikom wiele zabaw i imprez towarzyszących. Na jednej z nich pojawiła się Ania Guzik z ukochanym. Aktorka i jej wybranek świata poza sobą nie widzieli. Wpatrzeni w siebie tańczyli, przytulali się, a szczęście aż od nich biło.
Teodor Klepczyński / newspix.pl
Choć para pokazywała się już oficjalnie razem, to nigdy jeszcze nie pozwalała sobie na tak czułe gesty w miejscu publicznym. Tym razem jednak zakochani przestali dbać o konwenanse. Świata poza sobą nie widzieli i bez skrępowania okazywali sobie czułość. Naprawdę aż miło było popatrzeć. Zwłaszcza wtedy gdy Ania, która przed czterema laty wygrała „Taniec z Gwiazdami”, wyciągnęła ukochanego na parkiet, widać było, że umiejętności zdobyte w show nie poszły w las.
Para poznała się półtora roku temu na... stoku narciarskim. Trudno się dziwić, że tak przystojny instruktor snowboardowy wpadł Guzik w oko. Znajomość szybko przerodziła się w szczere uczucie, a po salonach krążyły plotki, że aktorka niebawem zmieni stan cywilny. Póki co ślubu jeszcze nie było, ale jak widać uczucia zakochanych ciągle mają wysoką temperaturę".
Reklama