"Fakt" pokusił się o zestawienie niegrzecznych dzieci bardzo sławnych ludzi:

Reklama

Bobbi Kristina, córka Whitney Houston – Już jako dwunastolatka Bobbi uzależniła się od alkoholu i narkotyków. A jej ostatni wybryk przeszedł najśmielsze oczekiwania jej doświadczonej przez życie matki. Bobbi Kristina została zatrzymana przez policję za udział w strzelaninie, a w amerykańskiej prasie ukazały się zdjęcia, jak zażywa kokainę.

Cameron Douglas, syn Michaela Douglasa – Trzy lata temu młody Douglas został zatrzymany w jednym z klubów na Manhattanie. Oskarżono go o handel kokainą i metaamfetaminą. Cameron Douglas przyznał się do winy i wyraził skruchę. Sąd jednak skazał go na 5 lat więzienia. Podczas odczytywania wyroku Michael płakał, ale nie mógł pomóc pierworodnemu. Miejsce 2.

Julie Marie, córka Ala Pacino – Ostatnio 21-latka została zatrzymana przez policję. Początkowo funkcjonariusze chcieli ją upomnieć, za źle oznakowane auto, ale okazało się, że dziewczyna jest kompletnie odurzona. Zdumionym policjantom wyjawiła, że przed tym, jak chwyciła za kierownicę, wypiła trzy piwa i wypaliła marihuanę. Teraz sąd zdecyduje, jak ją ukarać. Ale grożą jej poważne konsekwencje.

Tallulah Belle, córka Bruce'a Willisa i Demi Moore – 17-letnia Tallulah jest najbardziej krnąbrnym dzieckiem Bruce'a Willisa i Demi Moore. Nie dość, że pali papierosy i wciąż awanturuje się z rodzicami, to już miała kłopoty z prawem. Policja zatrzymała ją, gdy wraz z niepełnoletnimi koleżankami wysiadały z samochodu dumnie dzierżąc alkohol. Wszystkie zostały zatrzymane. Tallulah wyszła z aresztu dopiero, gdy wściekły ojciec wpłacił za nią kaucję.

>>> CZYTAJ TAKŻE: "Komorowska już nawet nie je z mężem kolacji"