Doda nadal szuka szpiku dla Nergala

| Aktualizacja:

Nergal nadal leży w szpitalu, a jego ukochana Doda z wielkim poświęceniem szuka dla niego szpiku.

wróć do artykułu
  • ~luke
    (2010-08-24 23:07)
    ale macie malutkie rozumy, malutcy ludzie...pilnować krzyża raz!
  • ~JOHNDOE
    (2010-08-24 21:21)
    Niech sobie z tych krowich i świńskich głów Mr Nergal (dawniej Holocaust) wyssie szpik. Bawił się z szatanem, dostał to co chciał, to teraz musi mu oddać swoją duszę. Tak się kończy współpraca z diabłem.
    A najzabawniejsza była ostatnia wypowiedź Nergala:
    "Nawrócić się? po moim trupie!"
    "Sprawdzam" - powiedział Bóg.
  • ~ss
    (2010-08-24 12:33)
    > Dołączamy się do apelu gwiazdy.

    W sensie? Autor, redakcja zarejestrowali się w tym serwisie?
  • ~Hen w dal.
    (2010-08-24 17:03)
    wypowiedz trzecia
  • ~zdziwiony
    (2010-08-24 17:12)
    Co to za doda i z kąd ona jest , kto to jest nergal
  • ~nico
    (2010-08-26 09:58)
    do ~JOHNDOE,
    dobre, dobre he he he
  • ~Karolina z Goleniowa
    (2010-09-01 13:19)
    Nie macie PRAWA nikogo sądzić!!! Jak żył co robił to jego sprawa, a na szanse każdy zasługuje.
  • ~krysia mazury
    (2010-09-13 13:31)
    ,kazdy sam odpowiada za swoje zycie nie macie prawa kogos oceniac
    a moze troche z zazdrosci oceniacie i stawiacie wyroki
  • ~vh
    (2010-09-06 14:03)
    to wszystko przez chemie uzywana przez Dode... biedak nie dal rady zniesc takiego impetu substancji - te silikony, wybielacze, caly ten chemiczny szajsik...
  • ~Jeden z wielu
    (2010-08-24 22:52)
    Niestety nie pomoże mu już żaden przeszczep i niedługo przekona się na własnej skórze jak to jest "po drugiej stronie"-zawsze przecież fascynowała go" ciemna strona mocy".
    Numer z publicznym podarciem Biblii podczas koncertu nie wyszedł mu chyba na zdrowie a jego idol z dołu kiwa rogatym łbem i zaciera kosmate łapy :-/
  • ~Zapomnijcie o niej
    (2010-08-24 14:01)
    Jak mu wyssala szpik, to ten jak mu tam, sie po prostu rozchowowal. W Ciechnowie na targu niech mu targu kosci ze szpikiem kupi. A zreszta co mnie tam jakas doda obchodzi? Kim ona jest, ze musze ta kobiete widziec codziennie na stronie glownej dziennika? Kim ona jest? Dla mnie kompletnym ZEREM i beztalenciem na krotkich nozkach.

Może zainteresować Cię też: