"Kasia będzie doszkalać swój warsztat aktorski na indywidualnych lekcjach. Podczas swojego debiutu na deskach teatru chce pokazać się z jak najlepszej strony" – zdradził "Faktowi mąż i jednocześnie menedżer aktorki Marcin Hakiel.

Cichopek nigdy nie ukrywała, że gra w teatrze to jedno z jej największych marzeń. Jednak tak zwani naturszczycy – czyli aktorzy bez wykształcenia aktorskiego, tacy jak ona – rzadko kiedy dostają taką szansę. Ale popularna Kinga z „M jak miłość” nie rezygnowała. I wreszcie dostrzeżono jej walory. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt", pracę w swoim Teatrze Kamienica zaproponował jej Emilian Kamiński. Tej szansy Kasia nie zamierza zmarnować.

Reklama

Gra na żywo wymaga od aktora innych umiejętności od tych, które wykorzystuje przed kamerą. Trzeba umieć inaczej gestykulować i modulować głos oraz wiedzieć, jak się ustawić do widowni, by ta nawet w ostatnich rzędach dobrze słyszała i widziała, co się dzieje na scenie.

I właśnie tego wszystkiego nauczy Cichopek osobisty nauczyciel, z którym pierwszą lekcję aktorka odbędzie już za kilka dni. Możemy być pewni, że jak przystało na profesjonalistkę, Kasia zrobi wszystko, by do czasu debiutu w niczym nie ustępować na scenie profesjonalnym aktorom teatralnym.

>>> Zientarski może zeznawać

źródło: Fakt.pl