Zwyczajni ludzie, gdy wyjeżdżają gdzieś tylko na jakiś czas, korzystają z nocelgów w hotelach, pensjonatach lub po prostu śpią u rodziny. Ale nie Edyta Górniak. Polska gwiazda estrady musiała na swoje potrzeby kupić apartament w San Francisco - pisze "Fakt".

>>> Górniak już nie zależy na rodzinie?

A Górniak wyjeżdża właśnie do Kalifornii. Podobno po to, by szlifować swoje umiejętności wokalne pod okiem najlepszych amerykańskich specjalistów. Ma tam mieszkać przez dwa miesiące.

Czy tę rozłąkę przetrwa jej małżeństwo? - pyta bulwarówka. Odpowiedź nie jest jednoznaczna. Plotka bowiem głosi, że Dariusz Krupa ma już dość dziwnych zachowań swojej żony i dlatego nie pojawia się już na planie programu "Jak oni śpiewają", w którym Górniak jest jurorką.

>>> Edyta Górniak ma romans?

Jakie to dziwne zachowania? Na przykład częste wkładanie sobie poduszki pod sukienkę, by udawać, że jest w ciąży. Telewidzowie mogli też zobaczyć, jak Górniak skacze po Rudim Schubercie i mogli wysłuchać jej nie jednej zaskakującej deklaracji. Ostatnio krzyczała publicznie, że kocha Krzysztofa Ibisza.

>>> Kiedy żona się kompromituje...

Jeśli teraz czarę goryczy przeleje wyjazd piosenkarki do Stanów Zjednoczonych, może się okazać, że nie będzie miałą już do kogo wracać - prorokuje "Fakt".

>>> Więcej na eFakt.pl