Dziennik Gazeta Prawana logo

Dave Stewart robi zabawki dla sex-shopów

4 stycznia 2009, 14:31
Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
Dave Stewart robi zabawki dla sex-shopów
Inne
Dave Stewart, czyli brzydsza połowa słynnego duetu Eurythmics, w przerwie od nagrywania hitowych kawałków próbuje swoich sił w... biznesie erotycznym. 56-letni muzyk, żonaty ojciec czwórki dzieci, postanowił zająć się promowaniem zabawek dla dorosłych. Wraz z producentem luksusowych seksgadżetów Jimmyjane współpracował nad specjalną serią wibratorów.

Reklamowany przez niego wibrator "Little Steel Tonight" (Mały Stalowy Wieczorek) z serii "LITTLE SOMETHING" (Małe Co Nieco) wykonany jest solidnej stali, ma satynowo gładkie wykończenie i inkrustowany jest 28 diamencikami. Widnieje na nim napis "Let's Do It Again" - to tytuł najnowszej piosenki Stewarta, nagranej w ramach promocji sekszabawki.

Cacko kosztuje 2 tysiące dolarów (ok 6 tys. złotych). W cenie nabywca otrzymuje kod, który umożliwi mu ściągnięcie utworu. Jak przekonuje producent, "wibratory Jimmyjane są najcichsze na świecie - wszystko po to, by lepiej rozkoszować się muzyką". Stewart przygotował także tańszą wersję gadżetu - "Little Chrome Tonight" (Mały Chromowany Wieczorek) za 195 dolarów.

Tymczasem nie każdy przychylnie patrzy na nową inicjatywę muzyka. Naczelny szyderca z celebrytów, bloger Perez Hilton ocenił ją jako "żałosną próbę wyglądania cool i/lub przypodobania się legionom fanek <Seksu w wielkim mieście>".

Stewart wraz ze swoją partnerką z Eurythmics Annie Lennox sprzedał ponad 75 milionów płyt. Współpracował z takimi artystami jak Ringo Starr, Bono czy Mick Jagger.

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj