Zaczęło się od dużego wywiadu w jednym z kolorowych pism, gdzie Czarek i Edytam opowiedzieli o swojej miłości ze wszystkimi szczegółami. Aktor wspominał ich pierwsze spotkanie i wrażenie, jakie wywarła na nim nastoletnia wówczas dziewczyna. Edyta zaskoczyła aktora dojrzałością i niezwykłą urodą - pisze "Fakt".

Tymczasem środowisko aktorskie patrzyło na ten związek z niesmakiem. Z daleka dało się wyczuć, że aktor przechodzi kryzys wieku średniego, z którego korzysta jego młoda partnerka. Mimo że Edyta zapewniała, że nie w głowie jej żaden show-biznes, to chcąc nie chcąc już w nim zaistniała. Zadbał o to Czarek, który wprowadzał ją na salony już na początku romansu.

Potem wystarczyło się wspólnie pojawić na kilku imprezach branżowych i Edyta, jako równorzędna gwiazda, została zaproszona z Czarkiem do programu Szymona Majewskiego. Żeby wypromować swoją narzeczoną, Pazura planuje ją obsadzić w jednej z kobiecych ról w swoim gangsterskim filmie, nad którym pracuje od zeszłego roku.

Ale to nie koniec. Cezary prowadzi w Polsacie teleturniej "Strzał w dziesiątkę". Jak się dowiedzieliśmy, stacja chce kontynuować jego emisję, jednak aktor postawił jeden warunek. Wystąpi, jeśli stacja znajdzie Edycie pracę. W tym świetle plotki o jej obecności w "Jak oni śpiewają" i prowadzeniu programu w nowym kanale Polsat Cafe nabierają nowych kolorów. Co jeszcze zrobi Czarek w imię tej szalonej miłości? - pyta z przekąsem "Fakt".

Reklama