Do tej pory Doda mieszkała w apartamencie na warszawskim Mokotowie, ale najwyraźniej chce zmienić adres. W zeszły weekend obejrzała trzy mieszkania. Wszystkie w miejscach, gdzie buduje się najdroższe apartamentowce - donosi "Fakt". Tam za jeden metr kwadratowy trzeba nieraz zapłacić więcej, niż wielu Polaków zarabia w ciągu roku. Ale kupuje się tam lokale o prawdziwie królewskim wyposażeniu, urządzone przez najlepszych projektantów wnętrz.

Takie mieszkania można kupić w luksusowym apartamentowcu przy ulicy Dobrej. To prawdziwy pałac. Z okien luksusowego mieszkania na ostatnim piętrze ma się widok na całą Warszawę. Wyglądając z jednej strony, widzi się Pałac Kultury i Nauki, z drugiej - Wisłę. Czy Doda zdecyduje się na taki apartament - tego nie wiadomo, bo obejrzała jeszcze dwa inne. Jeden w domu przy cichej uliczce, zatopiony w zieleni, i kolejny - w okolicy, gdzie są parki i stare kamienice - relacjonuje bulwarówka.

Wszystkie domy, które oglądała, mają ochronę, recepcję z 24-godzinną obsługą, a cena za metr kwadratowy wynosi 20-40 tysięcy złotych.