Moro-Figurska: Wolę aptekę od automatu z lekami
06 listopada 2009Koniec z szukaniem po nocach otwartej apteki albo staniem w długich kolejkach. Od niedawna lekarstwa nie wymagające recepty oraz środki opatrunkowe można kupić w... automatach. "Leki dostępne jak Coca-Cola? Ciekawy pomysł. Martwi mnie tylko brak farmaceuty." - powiedziała Dziennikowi.pl Odeta Moro-Figurska.