Dziennik.plRozrywka

Piątek, 25 maja 2012

Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Amy Winehouse bawi się myszką

2008-05-18 | Ostatnia aktualizacja: 18:29 | Komentarze: 0 | skomentuj
Amy Winehouse bawi się myszką

Amy Winehouse bawi się myszką / Inne

Oficjalnie - obdarzona rewelacyjnym głosem zdobywczyni sześciu prestiżowych nagród Grammy. Prywatnie - uzależniona od narkotyków, zagubiona dziewczyna staczająca się na dno. Na prywatnym filmie, jaki ukazał się w sieci, Amy Winehouse ubrana tylko w stanik i szorty, bawi się z białymi myszkami i rozmawia z kotem.

Pogoda

POLSKA

Piątek 2012-05-25

temp. min 5°C max. 22°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Bawią się z maleńkimi myszkami, trochę śpiewają i rozmawiają z kotem. Prywatny film z Amy Winehouse i jej kumplem Petem Dohertym trafił do sieci. Para brytyjczyków wygląda, jakby byli odurzeni narkotykami. Brytyjska prasa zwraca uwagę na okrutne zabawianie się kosztem nowonarodzonych myszek i... brudne ręce Doherty'ego.

Filmik nakręcili w mieszkaniu Pete'a. "The Sun" przekonuje, że w sieci umieścił go sam autor. Naćpani wariaci, czy sympatyczna parka mile spędzająca popołudnie? Oceńcie sami. Warto dodać, że Winehouse i Doherty są idolami brytyjskiej młodzieży.

p

FJ
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«