Reklama
Warszawa
Reklama

Startuje nowa edycja "Must be the music". Co w 1. odcinku?

1 września 2013, 09:35
Polsat / MACIEJ CYRAN
Już 1 września na antenie Polsatu wystartuje nowa edycja show "Must be the music". Kora, Łozo, Adam Sztaba i Elżbieta Zapendowska po raz szósty będą przesłuchiwać uczestników i wyławiać talenty, które mogą zawojować polską scenę muzyczną.
Reklama
Reklama
Tematy:
Tylko muzyka "Must be the music" VI edycja 1.odcinek show

Powiązane

Reklama
Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • must to be or not to be
  2013-09-01 10:23:19
  Cóż korporacja wie o muzyce? Tyle co kopalnia węgla o operetce.
  0
 • Sybirak
  2013-09-01 12:19:57
  Czym wy się zachwycaqcie? Przygłupawą od maychy Korą?
  0
 • Bibilijny
  2013-09-01 13:05:59
  Mam też ładny głos , ale ta kolejka za dluga , same talenty . śpiewam zatem sam, lecą na ten czas w moją strone różne twarde przedmioty, rzucane przez zazdroosnych mojego talentu, w rodzinie roznie bywa jeden urodzony malarz co wierzy w swoj talent , ale pozostaje w swoim mniemaniu sam, albo zmarnowany talent piosenkarski, co doprowadzila przez swoj talent do rozpaddu rodziny , a męża do alkoholizmu, ma juz prawie 65 lat ale ciągle wierzy ,że pubika ją do ceni. Ale dalej pozostaje sama, bo talent jest udosobniony i niestety , a ma kiełbie we łbie ,by uwierzyć się do tego nie nadaje, może lepsza bylaby agencja towarzyska , w której też stawiała siły, gdy kasy zabraklo ze śpiewania aby szlo lepiej , szczegolnie gdy goście do obsluzenia na dobrej bani.

  A ludzie na wsi mówią jednak,że ładnie śpiewam ...a jednak
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama