Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Już dziś premiera nowego show Polsatu "Tylko taniec"

2 marca 2012, 11:15
W castingu udział wzięli tancerze klasyczni, pary tańczące taniec towarzyski, formacje breakdance i street dance, czyli przedstawiciele wszystkich stylów i rodzajów tańca.
W castingu udział wzięli tancerze klasyczni, pary tańczące taniec towarzyski, formacje breakdance i street dance, czyli przedstawiciele wszystkich stylów i rodzajów tańca. / Polsat
Dziś wieczorem na antenie telewizji Polsat zadebiutuje nowe, taneczne show "Tylko taniec. Got to dance". Czy nowy format, taneczne popisy uczestników i profesjonalne jury przypadną do gustu polskim telewidzom? Zobaczmy jeszcze raz gwiazdy najnowszej produkcji Polsatu.
Reklama
Reklama
Tematy:
Krytyna Mazurówna talent-show premiera Alan Andersz program Joanna Liszowska Polsat Tylko taniec. Got to danc

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ola
  2012-03-06 12:18:24
  kobyła Liszowska wyr ana przez szweda i dałnek Alan pijaczyna na czym oni się znaja na pewno nie na muzyce.
  0
 • Andrzej lat 57 Legionowo
  2012-09-08 13:14:38
  Krystyna Mazurówna zabierzcie tą babcię.Ta kobieta nie ma za grosz wstydu.Gdyby moja babcia wyglądała jak wylniała papuga spalił bym się ze wstydu.Program jako taki.Zyska wyższe notowania jeśli zabiorą tą kreaturę.Sam mam 57-lat i jestem facetem i bierze mnie obrzydzenie jak patrzę na tą maszkarę.Powinna wnuczęta bawić a nie brać się za prace show biznesie.Wstyd przynosi Polskim babciom i Polskim kobietom fu-coś strasznego
  0
 • pzpr
  2012-10-05 20:36:31
  polsat się skundlił,mazurówna puści solorz z torbami,kto tego potworka zatrudnia ,maszkara paskudna!
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama