Reklama
Reklama
Reklama

"The Voice of Poland" – pierwszy raz na żywo!

Magdalena Mielcarz
Magdalena Mielcarz / AKPA
Pierwszy odcinek na żywo za nami. Walka między kandydatami do tytułu "The Voice of Poland" była zacięta. O ostatnie, wolne miejsca w programie walczyli w dogrywkach: Ian Rooth i Ewa Kłosowicz z drużyny Piaska oraz Mateusz Krautwurst i Maciej Moszyński z drużyny Kayah. Decyzją Trenerów do następnego etapu przeszli: Mateusz i Ian. Gwiazdą specjalną wieczoru był zwycięzca holenderskiej edycji show Ben Saunders.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
Nergal "The Voice of Poland" Magdalena Mielcarz Kayah Ewa Kłosowicz Maciej Moszyński
Reklama

Komentarze (3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • Cezary Z Edmonton
  2011-10-30 21:07
  JESTES PIEKNA !!!
  0
  zgłoś
 • A KTO
  2011-10-31 21:36
  TAKA PIEKNA?
  0
  zgłoś
 • RR
  2011-11-02 08:43
  Ta Ewa, to porażka. Kompletnie przekręciła ta piosenkę na inną stroną, jeszcze za słabo rozwinięta emocjonalnie jest Ewa, aby uchwycić przekaz Księżycowej Piosenki. Odśpiewała - owszem, ale jak pompatyczny hymn. Słuchając jej i patrząc na nią, ma się wrażenie, że to taka dziewica, która próbuje udowodnić, że jest doświadczona. Bez wyrazu, ale Piasek też to zauważył, dlatego jej nie przepuścił dalej.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama