Dominic Monaghan zagra brata Edie Britt, która ginie śmiercią tragiczną w piątym sezonie serialu (emitowanym właśnie w telewizji Polsat).

Reklama

Do tej pory poznaliśmy jedynie syna Edie, Traversa. Pojawił się on w serialu jako mały chłopiec, a potem jako dorosły młodzieniec, który musi poradzić sobie ze śmiercią matki. Ciekawe, czy wprowadzenie postaci brata Edie do fabuły w takim samym stopniu ubarwi serial jak wątek niechcianego przez kobietę syna? To bardzo możliwe, chociaż Edie nie należała dogłównych bohaterek, z pewnością była jedną z ciekawszych postaci serialu.

Bohater grany przez Dominika Monaghana będzie się nazywał Andy Britt, zobaczymy go w ósmym i dziewiątym odcinku szóstego sezonu serialu. W fabule pojawić ma się również siostra Edie, Tania McCann, grana przez Jennifer Coolidge.

Plotka głosi, że postać Edie Britt została uśmiercona ze względu na ciągłe nieporozumienia twórców serialu z odtwórczynią tej roli, Nicolette Sheridan. Wygląda jednak na to, że o ile serial bez Nicolette radzi sobie świetnie, to bez przebojowej Edie nie może się obejść.