Tego się nikt nie spodziewał. W finale poprzedniego odcinka Joanna Liszowska zapomniała swojego numeru telefonu, a Agnieszka Włodarczyk, zaskoczenie próbowała przykryć nieszczerym uśmiechem. Do tego spotkania nominowanych powinno dojść w późniejszym etapie programu, ale dzięki widzom doszło już teraz. Naprawdę trudno wskazać, która z nich pozostanie w walce o perłowy mikrofon.

Reklama

W sobotnim odcinku gwiazdy zaśpiewają po dwie piosenki. Pewnie po pierwszej serii - piosenek ulubionych, które producenci programu nazwali "Moje muzyczne ja" poznamy werdykt widzów. Agnieszka Włodarczyk wybrała piosenkę "Nie żałuję" Edyty Gepert, Joanna Liszowska klasyk Maryli Rodowicz "Dziś prawdziwych cyganów już nie ma". Szykuje się więc starcie na wielkie stare polskie przeboje.

Pewnie wielu z nas zaskoczył wybór Laury Samojłowicz, która postanowiła zaśpiewać piosenkę Danuty Rinn "Gdzie ci mężczyźni". To może być wybuchowa mieszanka urody, talentu i świetnego tekstu. A prawdziwi mężczyźni programu jak Oni śpiewają postawili na przeboje zagraniczne. Krzysztof Respondek zaśpiewa "When I Need You" Roda Stewarta, Robert Kudelski "Seul" i tylko Artur Chamski pokaże się w piosence polskiej Andrzeja Piasecznego "Chodź, przytul przebacz".

Swoja ulubioną piosenkę zaśpiewa również Patricia Kazadi, a będzie to ballada "Ostatni" Edyty Bartosiewicz.

W drugiej części programu usłyszymy piosenki, polskich artystów, którzy sprzedali największą liczbę płyt. Te utwory uczestnicy programu losowali w ostatnią sobotę. Widzowie pewnie zapamiętali nie kryjącą rozczarowania Agnieszkę Włodarczyk, której brat wylosował piosenkę Ich Troje "Przebacz". "Nie zaśpiewam tego" - oświadczyła Agnieszka. Czy właśnie za to widzowie skazali ją na nominację?

Reklama

Inne gwiazdy show również nie do końca trafiały w to co lubią, ale zaśpiewać trzeba. I tak Joanna Liszowska o ile przetrwa w programie, wykona "Śpij kochanie śpij" (Kayah i Bregovicz), Robert Kudelski trafił na piosenkę "Urke" (Wilki). Artur Chamski wylosował "Psalm dla Ciebie" (Piotr Rubik), a Krzysztof Respondek "Bal wszystkich świętych" (Budka Suflera). Laura Smojłowicz zaśpiewa Fela "A gdy jest już ciemno", A Patricia Kazadi piosenkę Lombard "Mam dość".

"Jak oni śpiewają" - sobota godz. 20.10, Polsat