Rodzina milionera, Conrada Caina (Timothy Hutton), przeżywa szok, gdy dowiaduje się, że ich piętnastoletni syn Leopold (Will Denton) zostaje porwany dla okupu. Rodzice chłopca są gotowi zrobić wszystko, by go odzyskać. Dociera do nich list, w którym porywacze nakazują, by nie wzywali policji. Cain i jego żona Ellie (Dana Delany) decydują się na wynajęcie prywatnego detektywa Knappa (w tej roli Jeremy Sisto znany m.in. z serialu Sześć stóp pod ziemią). Liczą na odzyskanie dziecka z jego pomocą, sytuacja komplikuje się jednak, gdy o całej sprawie dowiaduje się FBI. Porwanie wyszło na jaw w momencie, gdy emerytowany agent FBI, Latimer King (Delroy Lindo), zaczyna poszukiwania swego przyjaciela, będącego ochroniarzem porwanego chłopca. W przeszłości Knapp i King pracowali ze sobą. Teraz także nie mają wyboru. Muszą połączyć siły, chcąc ratować Leo.

Reklama

Z każdym odcinkiem serialu poznajemy zaskakujące fakty z życia rodziny Conrada i Ellein, które z pewnością woleliby zachować dla siebie. Ciemna przeszłość Conrada, jego niezbyt udane stosunki z ojcem, każdy szczegół może mieć znaczenie.

Obsada serialu o współpracy z twórcami „Uprowadzonych” i atmosferze na planie filmowym wypowiada się z wielkim entuzjazmem. „Rzeczą, która chyba najbardziej utkwiła mi w pamięci przy moim pierwszym spotkanie z Jasonem i Michaelem była ich otwartość na moje pomysły i wkład w tworzenie serialu” mówi Delroy Lindo, odtwórca jednej z głównych ról. „Zdałem sobie sprawę, że Jason Smilovic ma naprawdę świetny pomysł na produkcję” dzieli się opinią w jednym z wywiadów Jeremy Sisto.

Serial Uprowadzeni będzie można oglądać od 25 października, w każdą niedzielę o 22:00 w AXN.