W rolach czterech przyjaciółek, które znają się jeszcze z czasów liceum wystąpią: Anna Przybylska, Anna Dereszowska, Monika Buchowiec i Dominika Łakomska. Partnerować im będą: Szymon Bobrowski, Jacek Poniedziałek, Kuba Wesołowski oraz Adam Woronowicz.

Reklama

„Klub Szalonych Dziewic” to odważna obyczajowo opowieść o współczesnych kobietach z dużego miasta: ambitnych, śmiałych, seksownych i inteligentnych. Rytuałem bohaterek są cotygodniowe spotkania w pubie, gdzie przy ulubionym drinku rozmawiają bez zahamowań o seksie, facetach i codziennych zdarzeniach.

"Bohaterki z >>Klubu Szalonych Dziewic<< różnią się od innych kobiecych postaci do tej pory przedstawianych w polskich produkcjach - są bardziej wyemancypowane i przebojowe. Te niezależne kobiety, które za odwagę bycia sobą płacą wysoką cenę." – powiedział Dariusz Gąsiorowski producent i Dyrektor Działu Produkcji Fabularnych TVN.

Serial jest produkowany na zlecenie TVN przez firmę Endemol. Za produkcję odpowiadają: po stronie TVN Dariusz Gąsiorowski i Dorota Chamczyk, a po stronie Endemol Marta Grela – Gorostiza.

Serial oparty jest na holenderskim formacie „ROZENGEUR & WODKA LIME”, emitowanym z sukcesem w latach 2001-2006 na antenie RTL 4. „Klub Szalonych Dziewic” wyreżyserują: Robert Wichrowski i Kinga Lewińska. Autorem zdjęć będzie Jeremi Prokopowicz.