W sobotę odbył się finał programu "Power Couple". Widzowie przez kilka tygodni obserwowali zmagania znanych i lubianych par.

Reklama

Udział w rywalizacji wzięli: Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski, Magda Nędza i Hubert Gromadzki, Agata Wątróbska i Janusz Chabior, Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie, Agata i Piotr Rubikowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Na ostatniej prostej, pomimo ogromnej motywacji odpadli Agata i Piotr Rubikowie. W finale rywalizowały trzy pary: Paulina Łaba-Torres i Tomasz Torres, Aleksandra i Piotr Gruszkowie oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.

Kto wygrał program "Power Couple"?

Finałowa konkurencja „Cztery pory roku”, która wyłoniła zwycięzców okazała się najtrudniejszym zadaniem. Sprawdziła wytrzymałość uczestników, na zmieniające się warunki – od skwaru, przez silny wiatr po deszcz i mróz. Przez cały czas trwania konkurencji uczestnicy trzymali wspólny ciężar, który w trakcie zadania zwiększał się. Sportowy duch walki i adrenalina motywowały pary do zaciętej walki o tytuł Power Couple.

Reklama

Najdłużej wytrwali i tym samym zwyciężyli program Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili.