W trzeciej edycji programu "Dance, dance, dance" w jury obok Idy Nowakowskiej mieli zasiąść Joanna Jędrzejczyk oraz Agustin Egurrola.

Reklama

Na parkiecie z kolei taneczne popisy mieli zaprezentować m.in. Roksana Węgiel, Małgorzata Opczowska, czy Paweł i Marta z programu "Rolnik szuka żony". Okazuje się jednak, że aktualnie uczestnicy muszą zrobić sobie kilkudniową przerwę w treningach.

Jak podaje Pudelek w obsadzie programu wykryto przypadki zakażenia koronawirusem. Produkcja poinformowała ekipę, że prace na planie zostają wstrzymane.

Co dalej z produkcją?

Dzwonią z produkcji do wszystkich z informacją, że nagrań nie będzie do odwołania - zdradza informator portalu.

Testy na koronawirusa miły dać wynik pozytywny u części uczestników i tancerzy.

W produkcji zapanował popłoch, bo teraz wszystkich czeka co najmniej 10 dni przerwy. U części uczestników i tancerzy badania potwierdziły zakażenie koronawirusem, niektórzy - na przykład Ida i Agustin - jeszcze czekają na wyniki. Produkcja stara się utrzymać wszystko w tajemnicy - zdradza Pudelkowi pracownik produkcji.

Kiedy odbędzie się premiera pierwszego odcinka show?

TVP z tego powodu zdecydowała się na przełożenie startu pierwszego odcinka show. W najbliższy piątek (5 marca) o godz. 20.30 widzowie zobaczą premierowy odcinek "Przesłuchań w ciemno" czwartej edycji "The Voice Kids". Na scenie zaprezentują się kandydaci z Opolszczyzny, Dolnego Śląska i Małopolski. Sobotni odcinek zostane wyemitowany bez zmian, czyli o godz. 20.

Na razie nie wiadomo kiedy TVP wyemituje pierwszy odcinek "Dance dance dance".