Inne
Reklama

Na antenie Polsatu w lutym pojawią się seriale: "Uciekinierzy" (serial o losach niesłusznie oskarżonego adwokata, który razem z rodziną ucieka przed wymiarem sprawiedliwości) oraz "Złodziej" (relacja z przygotowań ekipy złodziei do skoku na bank w San Francisco, ich utarczkach z chińską mafią oraz szefie, który oprócz złodziejskiej profesji musi opanować sztukę opiekowania się nastoletnią pasierbicą). W niedzielę Polsat wyemitował pierwszy odcinek serialu -"Kości". Kryminał przedstawia pracę atrakcyjnej pani antropolog współpracującej z FBI przy rozwiązywaniu skomplikowanych przypadków morderstw.

W marcu TVP 2 nada 14 nowych odcinków "Pitbulla". W każdą niedzielę o 21.00 będzie można obejrzeć dalsze losy przyjaciół pracujących w Wydziale ds. Terroru. W rolach głównych występują, m.in. Marcin Dorociński, Andrzej Grabowski i Weronika Rosati.

Natomiast w TVP 1 znów będą się spierać wójt i pleban. 9 marca wystartuje trzecia seria "Rancza". Oprócz pięknej Amerykanki, pijaczków filozofujących na ławce przed sklepem i Cezarego Żaka w podwójnej roli wójta i plebana pojawią się nowe postaci. " Najwięcej zamieszania wywoła w Wilkowyjach nowy wikary, w którym będzie się kochało pół wsi" - mówi Artur Barciś. W tej roli zobaczymy znanego z TVN-owskiej "Magdy M.” Bartka Kasprzykowskiego. Oprócz niego w filmie zadebiutuje Sylwia Gliwa.

Nowy serial pojawi się również na antenie TVN. Na początku marca stacja planuje pokazać "39,5" z popisową rolą Tomka Karolaka. To zwariowana komedia obyczajowa o kryzysie wieku średniego w męskim wydaniu. Opowiada o wiecznie niedojrzałym i bardzo rozrywkowym postpunkowcu Darku Jankowskim, który tuż przed 40-ką uświadamia sobie, że jego życie rodzinne i zawodowe jest w całkowitej rozsypce. Postanawia to zmienić i z rozbrajająco sympatycznego nieudacznika stać się pełnowartościowym i odpowiedzialnym mężczyzną. Za punkt honoru, stawia sobie odzyskanie żony i syna, z którymi rozstał się 7 lat temu a dziś zrozumiał, że to oni są największą wartością jego życia. Karolakowi partentują Daria Widawska, Sonia Bohosiewicz, Dorota Deląg i Krzysztof Stelmaszyk.

"Kości" - od 3 lutego, Polsat, niedziela, godz. 22.00
"Złodziej" - od 14 lutego, Polsat, czwartek, godz. 21.00 i 22.00
"Uciekinierzy" - od lutego, Polsat, w poniedziałek i wtorek, godz. 20
"Pitbull" - od 9 marca, TVP 2, niedziela, godz. 21.00
"Ranczo" - od 9 marca, TVP 1
"39,5" - od marca w TVN