Wystarczy wejść na oficjalny profil show na Facebooku i przesłać swoje wykonanie. Swój udział w akcji wzięli też uczestnicy poprzednich edycji, m.in.: Czadoman, Ewelina Lisowska, Marek Kaliszuk, Filip Lato, Adam Fidusiewicz, Magda Steczkowska.

Reklama

Internauci będą mogli również pomóc lekarzom i pracownikom szpitali w walce z Covid-19 poprzez wsparcie specjalnej zbiórki organizowanej na fanpage’u programu za pośrednictwem Fundacji Polsat.

#Twojatwarzchallenge to rozrywka bez wychodzenia z domu! Może w niej wziąć udział każdy. Wystarczy wejść na oficjalny profil programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Facebooku, pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny, ucharakteryzować się (w miarę możliwości ;-) ), przygotować choreografię, nagrać filmik i wysłać swoje wykonanie. Zgłoszenia będą przyjmowane przez Messengera na Facebooku programu TTBZ. Poprzez dodawanie hasztagów #twojatwarzchallenge i #zostańwdomu można nominować swoich przyjaciół, znajomych gwiazdy, rodzinę i w ten sposób zachęcić innych do wzięcia udziału w challenge’u!

Kto oceni przesłane wykonania? Każde z nich za pomocą lajków będą oceniać sami internauci, a następnie jury wybierze jedno, które zdobędzie tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Nagrodą dla zwycięzcy będzie miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu oraz backstage pass (zwiedzanie kulis show) z przewodnikiem! Ambasadorem akcji i przewodniczącym jury został Adam Strycharczuk – zwycięzca 12. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oraz nowy juror w programie.

Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. Fundacja Polsat oraz produkcja programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu TTBZ zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zadebiutował na antenie Polsatu w 2014 roku. Producentem programu jest firma Endemol Shine Polska, która wspólnie z Telewizją Polsat jest organizatorem akcji #Twojatwarzchallenge.