Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl, z końcem marca stacja zamierza zawiesić emisję następujących produkcji: "Kod genetyczny", "Chyłka - kasacja", "Ukryta prawda", "Kuba Wojewódzki", "Co za tydzień", "Kuchenne rewolucje", "Superwizjer" i "Milionerzy".

Reklama

Program "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostanie zaś przeniesiony z TVN7 do TVN.

"Ukryta prawda", "Kuchenne rewolucje" i "Milionerzy" wciąż będą na antenie, ale zamiast premierowych odcinków, emitowane będą powtórki. Zamiast programów "Kuba Wojewódzki" i "Superwizjer" oraz nowych odcinków serialu "Kod genetyczny" i "Chyłka. Kasacja" emitowane będą zaś filmy.

Bez zmian pozostaje zaś emisja "Ameryka Express" oraz serialu "Motyw"

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z wirtualnemedia.pl wyjaśnił, że zmiany spowodowane są epidemią koronawirusa, która wstrzymała niemal wszystkie nagrania stacji.

Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania, a nie chcielibyśmy w którymś momencie znaleźć się w sytuacji pustego magazynu

Kilka dni temu wstrzymanie realizacji nagrywanych na żywo programów ogłosiły Polsat i TVP. Widzowie na razie nie zobaczą takich produkcji, jak "Taniec z gwiazdami", "Dance, Dance, Dance", czy "The Four. Bitwa o sławę"