Stacje telewizyjne prężą muskuły, prezentując co tam przygotowały na miarę swoich dwóch miliardów - zaczął swoje wystąpienie Edward Miszczak. My jesteśmy najbardziej demokratyczną grupą medialną, ponieważ dajemy widzom opcje wyboru - kontynuował.

Reklama

Następnie dyrektor programowy TVN zaprezentował krótko wiosenną ofertę programową TVN7, TTV oraz innych kanałów tematycznych. Więcej uwagi poświęcił nowościom głównego TVN-u. Stacja na wiosnę przygotowała bowiem aż 4 seriale sensacyjne oraz kolejną edycję show "Ameryka Express".

Serialowe nowości, które już od marca będzie można oglądać na antenie TVN, to kryminalna produkcja "Motyw" z Małgorzatą Kożuchowską i Agnieszką Grochowską w rolach głównych, "Kod genetyczny", czyli dramat z elementami kryminału z Karoliną Gruszką, Adamem Woronowiczem i Maciejem Musiałowskim, "Szadź" - thriller na podstawie powieści Igora Brejdyganta z Maciejem Stuhrem w roli seryjnego mordercy oraz kolejny sezon kryminalnej "Chyłki" z Magdaleną Cielecką w roli głównej.

Miszczak przyznał, że stacja intensywnie pracuje nad naprawieniem swojego porannego pasma, które coraz częściej przegrywa z konkurencyjnym "Pytaniem na śniadanie". W tym celu do grona prowadzących "Dzień Dobry TVN" dołączył nowy duet, czyli Paulina Krupińska i Damian Michałowski.

Na zakończenie prezentacji szef TVNu pochwalił się dwiema produkcjami filmowymi swojej stacji. Pierwsza to wchodzący właśnie na ekrany "Sala Samobójców. Hejter" w reżyserii Jana Komasy. Drugi zaś to "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komedy", czyli sfabularyzowane losy Tomasza Komedy w reżyserii Jana Holubka z Piotrem Trojanem w roli głównej.