Monika Zamachowska: Jeśli czegoś się nauczyłam przez 25 lat pracy w TVP, to tego, żeby milczeć

| Aktualizacja:

Monika Zamachowska właśnie dowiedziała się, że jej telewizyjny partner Michał Olszański został zwolniony z "Pytania na śniadanie".

wróć do artykułu
  • ~alf
    (2019-07-25 09:12)
    ciekaw jak zwalnia się w TVN to jest super i wszyscy jeszczeklaszczą ,a jak w TVP to be mobbing terror, rasizm ,homofobia itd . Jaja
  • ~Sybirak
    (2019-07-24 22:00)
    0lszański w czasach nierządu Tuska obnosił się wręcz oficjalnie podczas programu pytanie na śniadanie że jest ogromnym zwolennikiem platformy i tylko platformy. A przecież prowadzący program telewizyjny zobowiązany zachować całkowitą bezstronność nie powinien na wizji obnosić się ze swoimi sympatiami politycznymi.
  • ~cep prawdy
    (2019-07-24 17:13)
    nauczyła się milczeć, a ryczy jak krowa na pastwisku!
  • ~Kali
    (2019-07-25 06:12)
    Teraz powinni zwolnić Zamachowska bo jej poziom omawianych tematów jest bardzo niziutki. Pozostali prowadzący to zajmują się sobą. Ten program powinien już dawno zniknąć.
  • ~Fan cenzorów
    (2019-07-25 09:47)
    Zaraz ,zaraz to Olszańskiego zwolniono całkiem z TVP ? Jakoś nie mogę znaleźć takiej informacji ,przypominam że prowadzi też m.in. program Magazyn Ekspresu Reporterów .Jeżeli będzie prowadził dalej ten program to twierdzenie o "mszczeniu" się na nim będzie zasadne ?
  • ~Hebius
    (2019-07-25 07:28)
    Takimi artykułami chcecie ją chyba też zwolnić. Mściwa władza, bez poczucia humoru nie wybacza niczego. Nie liczy się klasa, popularność prezentera. Najważniejsza dla uległość wobec pIS.
  • ~stańczyh
    (2019-07-25 09:41)
    Pani Richardson wreszcie trochę zmądrzała- bardzo wątpię.
  • ~rzabojat
    (2019-07-25 10:02)
    Boże mój, jaką ona ma pospolitą urodę!
  • ~Misio.,,,,,,......,,,,,,,,,...,,,.,
    (2019-07-25 10:36)
    Zwalniają ze wszystkich miejsc. Jak w zwykłym urzędzie gminnym dyrektorka malwersuje kasę publiczną , a ma pracownika, który jest na tyle inteligentny ,że to widzi, to też się go zwalnia. W TVP pewnie są większe pieniądze, bo te różne baby dobrze żyją w luksusowych dzielnicach i jeżdżą luksusowymi furami oraz spędzają wczasy za granicą, więc może warto milczeć, bo gdzie one taką robotę znajdą.
  • ~basia
    (2019-07-25 10:36)
    mam 50 lat i nieskazitelną cerę a ta kobieta wygląda jak paskuda
  • ~Barbara
    (2019-07-25 13:47)
    byłam w ciąży i SLD chciało mnie zwolnić bo ponoć mam dziwne prawicowe towarzystwo. Cierpiałam urodziłam chore dziecko i nikt nie powiedział przepraszam. Wróciłam po macierzyńskim już nie było komunistów dyrektor się zmienił. Ale i tak zmieniłam pracę bo nie mogłam znieść widoku tych ludzi. Pozdrawiam pana dyrektora Latawca, czekam na słowa przepraszam ***** już 16 lat.
  • ~antyMOnia
    (2019-07-25 12:04)
    Za co tvn "zwolnili" np.Durczoka?
  • ~KRYSTEK
    (2019-07-25 20:44)
    KOBIETO TY SIE NAUCZYLAS ODEBRANIU OJCA DZIECIOM TYM TYLKO MOZESZ SIE POCHWALIC NICZYM WIECEJ
  • ~MW
    (2019-07-26 06:22)
    TVN zwalnia i jest ok, TVP zwalnia i jest nie ok. Podwójne standardy, nieładnie! Nie lubisz pracodawcy,zmień sam czy samą pracę. Problem w tym,że dobrze płacą i siedzisz latami zgarniając kasę. money,money ,money jak śpiewała ABBA
  • ~zgred
    (2019-08-04 23:34)
    Pani Zamachowska (Obecna,niech was to nazwisko nie myli) to typowe dziecko resortowe,które karierę zrobiło w TVP tylko dlatego,że mamusia miała romansy z sekretarzami KCPZPR.Jej kuzynem jest obecny redaktor w TVN-tez Krasko.Jej bajanie o tym,ze musiała milczeć to bajka dla dzieci.Ona za komuny nie musiała milczeć a była preferowana jako resortowe cudowne dziecko.Bajać to my a nie nas- udaje męczennicę a po 2 rozwodach przyczepiła się do ojca 4 dzieci Zamachowskiego,rujnując zycie tych dzieci.
  • ~Bliźni
    (2019-08-13 12:30)
    Czy satysfakcję daje Wam wyśmiewanie się z czyjegoś wyglądu? Może warto zaczynać dzień od: "szanuj bliźniego swego, jak siebie samego".

Może zainteresować Cię też: