Kiedy po ponad 20 latach TVP dziękowało mu za współpracę zwalniając z roli gospodarza programu "Jaka to melodia", Robert Janowski na kilka miesięcy zniknąć z ekranów telewizorów. Powróci na nie już jesienią za sprawą stacji TV Puls. Zdjęcia do nowej produkcji z jego udziałem ruszają latem.

Reklama

Cieszymy się na współpracę z firmą Media Corporation i panem Robertem Janowskim, wspólnie szykując na jesień nowy show „Gra Muzyka”. Widzowie znajdą w nim znakomitą rozrywkę, dużo muzyki, emocji i dobrego humoru. Jesteśmy w fazie pre-produkcji, niedawno rozpoczęliśmy castingi, a na plan zdjęciowy wchodzimy już w czerwcu. Wtedy też zdradzimy więcej informacji na temat naszego wspólnego przedsięwzięcia. – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Potwierdzam, że w jesiennej ramówce TV Puls pojawi się nowe, muzyczne show - „Gra Muzyka” - z Robertem Janowskim w roli prowadzącego. Program produkowany będzie przez Media Corporation na podstawie własnego formatu. Będzie wiele emocji i rywalizacji o nagrody, dużo świetnej muzyki a przede wszystkim bardzo dużo ciepłej, rodzinnej rozrywki. Nie zabraknie też gwiazd polskiej sceny muzycznej i artystycznych przyjaciół Roberta Janowskiego. - powiedziała Katarzyna Ocioszyńska, Prezes Zarządu Media Corporation.

Reklama