Kolejnym wyzwaniem w swojej medialnej karierze Ewa Chodowska pochwaliła się na Instagramie. Trenerka zachwycała się także Robertem Kupiszem i Idą Nowakowską, którzy wraz z nią zasiądą w jury tanecznego show:

Reklama

AAA ⭐️⭐️⭐️ Już mogę POWIEDZIEĆ WSZYSTKO 🤩🤩🤩 W takim składzie, będziemy się spotykać OD 0️⃣2️⃣. 0️⃣3️⃣ w KAŻDĄ SOBOTĘ o godzinie 2️⃣0️⃣:0️⃣5️⃣ na fotelach JURORÓW w najbardziej NOWATORKIM I ABSOLUTNIE WYJĄTKOWYM SHOW „DANCE, DANCE, DANCE” w TVP2 🤩🤩🤩 TRZYMAJ ZA UCZESTNIKÓW I ZA NAS KCIUKI ❤️ Po prawie 10 latach pełnego skupienia TYLKO i wyłącznie na pracy i projektach, na wyznaczaniu i realizowaniu celów, PORA SIĘ TROCHĘ POBAWIĆ 🤩🤩 w towarzystwie MISTRZA Roberta Kupisza @robert_kupisz @kupiszrobert - może nie wszyscy wiedzą, ale Roberta największą pasją jest TANIEC.. Robert jest CHOREOGRAFEM z ponad 20 letnim doświadczeniem - i jak na prawdziwego MENTORA przystało, „tworzy” nauczycieli - idoli❣️ Pod jego okiem trenowały takie gwiazdy parkietu na Tomasz Barański, Edyta Herbuś ❤️ oraz ❣️❣️❣️❣️❣️ z szalenie charyzmatycznej niezwykle utalentowanej tancerki i aktorki @idavictoria ⭐️ dla której ciała z miejsca straciłam głowę, zaraz później rozpłynęłam się dla Jej pięknej osobowości... Dawno nie spotkałam takiego PROMYCZKA w polskich mediach ❣️ TAKIE PEREŁKI 🙏🏻 Prowadzącymi show będą @kurdejszatan i @tomaszkammel ❤️❤️❤️❤️ LEPIEJ BYĆ NIE MOŻE!
A UCZESTNICY? OMG!!! uczestnicy odtworzą choreografie z najbardziej znanych wideoklipów i musicali i filmów tanecznych 😱😱😱 mało tego! Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, widzowie przeniosą się w scenerię tych teledysków, musicali, filmów ❤️❤️TO BĘDZIE POZYTYWNA SZAJBA!!! @dancedancedancetvp #DDDTVP

Okazało się jednak, że nie wszystkie fanki są zachwycone nową rolą Ewy. Pod postem dotyczącym programu pojawiło się tyle krytyki, że Chodakowska postanowiła nagrać filmik, w którym apeluje do obserwujących ją dziewczyn, by zamiast krytykować, wzajemnie się wspierały.