Jak zapanować nad organizacyjnym chaosem na kilka tygodni przed uroczystością? Co zrobić, aby ten dzień był dokładnie taki, jak sobie wymarzyli państwo młodzi? Odpowiedzi na te pytania zna ekspertka w swoim fachu - Izabela Janachowska. Już w sobotę o godzinie 21.30 widzowie TLC będą mieli okazję obejrzeć jeden z odcinków jej nowej produkcji "Śluby marzeń", która na stałe zagości w ramówce TLC, w październiku. Izę widzowie zobaczą także 15 września o godzinie 18:00 w programie "W czym do ślubu?".

Reklama

"Dziewczyn z wypiekami" nikomu nie trzeba przedstawiać. Agata Stankiewicz i Małgorzata Nagat, w sobotę, o godzinie 22.30 w specjalnym programie "Dziewczyny z wypiekami: ślubne torty" zaprezentują prawdziwe cukiernicze dzieła sztuki. Ślubny tort to nie tylko słodkie wyzwanie, ale także ważny element przyjęcia dla wymagających klientów. Prowadzące Food Network uwolnią całe pokłady swojej wyobraźni, zadbają o najdrobniejsze detale i dołożą wszelkich starań, aby ten wyjątkowy, okolicznościowy wypiek - był tak samo smaczny, jak i piękny.

Wesele jak z bajki? Nie ma problemu! Lynzie Kent z "Pomysłowych wesel" to planerka ślubna przygotowująca przyjęcia szyte na miarę. Mając ją u swego boku, narzeczeni mogą być pewni, że wszystko będzie idealne i dopięte na ostatni guzik niezależnie czy wybiorą styl glamour, rustykalny, a może nowoczesny. Program będzie można oglądać w niedzielę od godziny 11.00.

Kolejną produkcją, którą będzie można zobaczyć w trakcie weekendu ślubnego będzie kultowy program telewizji TLC "Salon sukien ślubnych". Tym razem zobaczymy edycję prosto z Las Vegas. To unikalne i magiczne miejsce na ziemi, które przyciąga zakochanych z całego świata. Ze specjalną misją wyruszy tam David Emanuel, projektant królewskich sukien ślubnych. Czy z jego pomocą uda się znaleźć wymarzoną suknię ślubną w rekordowo krótkim czasie? Od momentu wylądowania w „mieście grzechu” trzeba działać szybko. W końcu to Las Vegas, gdzie może wydarzyć się wszystko. Poszukiwania czas start! Premierowy odcinek już w sobotę, 15 września o godzinie 20:30.

Weekend ślubny w TLC rozpoczyna się już 15 września.