W nowych odcinkach hitu Discovery Chanel, czyli serialu dokumentalnego "Złomowisko PL" widzowie spotkają się z ulubieńcami z poprzednich serii. Pojawi się niezłomny duet Marek i Edek, Stalowy i jego Orły, „rodzina” złomiarzy z Radostowic oraz szef branżowego giganta - Przemek z Olmetu. Nie zabraknie również wyjątkowego poczucia humoru Jacka z legionowskiej firmy – Desh i Sławka, właściciela Holdmaru, który doskonale opanował sztukę zarządzania zasobami ludzkimi, prowadzącą do imponującego rozwoju firmy.

Reklama

Nowy sezon to też zupełnie nowe wątki i możliwość poznania dobrze znanych bohaterów z nieznanej dotąd strony. Czy ktokolwiek spodziewał się, że w Stalowym drzemie kaskaderski potencjał? Albo, że ekipa Jacka z Desha odkryje w sobie zdolności konstruktorskie i tworząc coś z niczego, zbuduje profesjonalną niszczarkę do monet?

Na każdą z uwielbianych przez widzów ekip złomiarzy czekają zupełnie nowe, zaskakujące wyzwania. Ciężkie zlecenia często wymagają bardzo kreatywnych rozwiązań. Zwłaszcza kiedy szef, tak jak Stalowy, wyznaje zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Na szczęście zarządzanie kryzysowe ekipa Orłów ma opanowane do perfekcji, co przydaje się szczególnie gdy źle dogadane zlecenia skutkują dodatkowymi komplikacjami. W takich przypadkach presja czasu mocno podnosi temperaturę relacji między współpracownikami.

W nowych odcinkach Sławek z Holdmaru udowodni, że poradzi sobie ze swoją nieokrzesaną ekipą, która znana jest z tendencji do kreatywnego lenistwa. Czy powierzenie rozbiórki potężnego zbiornika z kwasówki w ręce Grzesia i Roberta to dobre posunięcie? Emocji dostarczy również zespół Olmetu, który przy wyburzaniu starej kotłowni zdecyduje się użyć dynamitu. Zadanie dodatkowo utrudni fakt, ze budynek znajduje się między szkołą, cmentarzem, a osiedlem mieszkaniowym. Czy chęć zaoszczędzenia na czasie okaże się dobrym doradcą w sytuacji, gdzie nerwy sięgają zenitu?

Reklama

Podczas, gdy pozostałe ekipy uwijają się z pracą, Marek i Edek utknęli w Zakopanem. Po zakupie nowego samochodu, na który Krzykacz wydał wszystkie oszczędności zabrakło im na… paliwo. Pomysłowy duet chcąc zarobić na powrót do Pruszkowa, przeszukuje Podhale pod kątem zasobów złomu. Sprawa nie należy do najłatwiejszych. Czy spotkani po drodze górale - poczynając od szklarzy, przez bacę, mechanika, a na właścicielu betoniarni kończąc - pomogą nietuzinkowej parze? Marek nawet nie przypuszcza, że prawdziwe wyzwania czekają na niego dopiero w Warszawie. Niespodziewana choroba jego wiernego kompana, Edka, zmusi złomiarza do zatrudnienia nowego kierowcy... Jak nowa osoba poradzi sobie z krzykliwym szefem?

Pierwszy premierowy odcinek "Złomowiska PL" już w środę o godz. 21 w Discovery Chanel. Z kolei pierwszy sezon serialu będzie miał swoją premierę w telewizji Metro już we wtorek, 13 marca o godz. 22.