Katarzyna Kwiatkowska to nowa twarz w ekipie „Szkła kontaktowego” i pierwsza komentatorka w programie od dłuższego czasu. Wcześniej sztandarowy cykl TVN24 współprowadziły m.in. nieżyjąca już Maria Czubaszek czy Ilona Łepkowska.

Reklama

To kolejna zmiana w formacie, którego stałym gospodarzem jest Grzegorz Markowski. Niedawno w „Szkle…” pojawił się satyryk Henryk Sawka, wcześniej zaś Krzysztof Miecugow, syn zmarłego w ubiegłym roku Grzegorza Miecugowa.

Katarzyna Kwiatkowska szerokiej publiczności znana jest głównie z „Szymon Majewski Show”, w którym parodiowała m.in. Krystynę Jandę czy Dodę. Aktorka ma na koncie również udział w serialach „Belfer” i „Uwikłani” oraz programach „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Kilerskie karaoke”.

Kwiatkowska jednak stale występuje także na dużym ekranie, choć najczęściej w rolach epizodycznych - w 2017 roku mogliśmy ją oglądać w takich filmach jak „PolandJa” czy „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” w reżyserii Marii Sadowskiej. Wcześniej aktorka wystąpiła u Sadowskiej w głównej roli w dramacie „Dzień kobiet”.

Reklama