Pierwszy raz Dominika Figurska prowadziła „W tyle wizji” i „W tyle wizji extra” w piątek razem z Rafałem Ziemkiewiczem. Prawicowa publicystyka nie jest jednak gwieździe obca - od wiosny współprowadzi poranny program „Polska na dzień dobry” w Telewizji Republika.

Reklama

Aktorka zyskała rozgłos dzięki roli kochanki Krzysztofa Zduńskiego w „M jak miłość”, później wystąpiła jeszcze m.in. w serialach „Pierwsza miłość” i „Na wspólnej” oraz filmie „Smoleńsk”.

Kilka lat temu plotkarskie media prześcigały się w doniesieniach o licznych zdradach, jakich miała się dopuszczać Figurska pozostająca w związku aktorem Michałem Chorosińskim. Małżeństwo wisiało na włosku, ale ostatecznie się nie rozpadło - aktorka zdradziła w wywiadzie dla „Życia na gorąco”, że przed rozwodem uratował ją „Dziennik” siostry Faustyny.

Reklama

Obecnie nawrócona Dominika Figurska często opowiada publicznie o wierze w Boga oraz angażuje się w prorządowe kampanie, m.in. poparła ustawę antyaborcyjną, wystąpiła w spocie MEN promującym reformę edukację, a także była twarzą kampanii przeciwko… zdradom małżeńskim.