W nowym sezonie serialu Ucho Prezesa zobaczymy zarówno nowe twarze, jak i kultowych już bohaterów, w tym goście specjalni. Nowością będzie to, że część akcji przeniesie się poza gabinet Prezesa.

Reklama

Powstanie w sumie 14 odcinków, w tym odcinki specjalne, dostępne wyłącznie dla użytkowników Showmax. Premiera w każdy czwartek w Showmax, a z kilkudniowym opóźnieniem w serwisie YouTube.

Opis pierwszego odcinka pt. „Twarze, maski, mordy” drugiego sezonu serialu Ucho Prezesa, premiera w Showmax 7 września:

Sezon ogórkowy, w którym wszyscy korzystają z urlopów, to przeżytek, a osoby na każdym szczeblu władzy muszą się zmierzyć z trudnościami wakacyjnymi, takimi, jak spacerujące tłumy czy zbyt wysoka temperatura za dnia... Wszystkie te nieznaczące niedogodności sprawią, że ponownie zapełni się gabinet i sekretariat a Prezes będzie musiał uporać się z nieporadnymi lub zuchwałymi podwładnymi. Mariusz i pani Basia także będą musieli się z nimi skonfrontować. Czy to początek zmian w dobrej zmianie?

"Ucho Prezesa" to serial komediowo-polityczny emitowany od 9 stycznia 2017 roku na YouTube, a od 15 lutego również w Showmaksie. Został stworzony przez Roberta Górskiego, lidera Kabaretu Moralnego Niepokoju. Górski odtwarza w nim postać prezesa Jarosława Kaczyńskiego, a Mikołaj Cieślak - Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA. Źródło: Presserwis