Sukces Michała Szpaka. Polska w finale Eurowizji

| Aktualizacja:

Za nami II półfinał Eurowizji 2016, podczas którego zaprezentował się Michał Szpak. Polski reprezentant przypadł do gustu europejskiej publiczności, bowiem dzięki jej głosom zakwalifikował się do sobotniego finału tegorocznej edycji konkursu.

wróć do artykułu
  • ~fanka eurowizji
    (2016-05-12 23:23)
    Brawo!! Bardzo dobrze zaśpiewał! Ma kawał głosu i piosenka wpada w ucho. Gruzja, Izrael, Serbia, Łotwa??? Nawet po 20 przesłuchaniu nie zanucę .... :(
  • ~od dzisiaj fanka Michała
    (2016-05-13 01:41)
    piękny głos, piękna piosenka, piękny występ. Brawo!
  • ~Meloman
    (2016-05-13 08:39)
    MICHAŁ wspaniały występ, przepiękny głos,cudowna piosenka.Jesteś bardzo wartościowym człowiekiem.DAJ CZADU W SOBOTĘ 14.05.16 .!!!!!!!!!TRZYMAM KCIUKI.!!!!!!!
  • ~ałutor
    (2016-05-13 08:51)
    Ma szansę. Pasuje do Eurowizji.
  • ~clubx
    (2016-05-13 04:49)
    kiedyś myślałem że ta eurowizja to jakiś normalny konkurs ale widzę że to kpoina, oni wybierają zwycięzców dla jaj? jak on wygląda..
  • ~sukcesem to jest pierwsza trójka w finale
    (2016-05-13 11:09)
    prędzej Michał Szpak wygra Eurowizję niż nasi piłkarze cokolwiek na Mistrzostwach Europy
  • ~Potriota
    (2016-05-13 18:36)
    To najlepsza piosenka zaśpiewana przez polskich uczestników na konkursie eurowizji wszystkich lat , jeśli teraz nie uplasujemy się w ścisłej 5 to możemy zrezygnować z tego zabawnego konkursu na zawsze. Brawo Szpaku
  • ~mb
    (2016-05-13 08:41)
    Australli ?!!! BRAWO
  • ~pamiętliwy
    (2016-05-13 09:52)
    Nie oglądaliśmy. Baba z brodą już była w 2014 r.
  • ~daria
    (2016-05-13 20:57)
    Wspaniały występ, piękny głos. Niektórzy artyści pewnie Ci zazdroszczą. Pozostań sobą, śpiewaj, bo masz talent . Brawo!
  • ~kornilek 62
    (2016-05-16 18:44)
    Brawo , Panie Michale! Cudnie pan śpiewał i przepiękna piosenka!
  • ~cv
    (2016-05-13 11:01)
    Michał powinien zaśpiewać w przerwie Dream on Aerosmith bo ta piosenka to trochę taka egzaltowana
  • ~gaga
    (2016-05-13 14:18)
    Brawo Michal oddalam na ciebie 3 glosy ZWYCIEZYC trzymam kciuki
  • ~Filomene
    (2016-05-14 14:56)
    Glos ma oczywiscie! Glos, wyglad, super! ale to nie piosenka na Eurowizje. To piekna piosenka filmowa. Wyladuje gdzies na pozycji 15. Wydaje mi sie ze wygra Francja albo Australia.
  • ~Ksiondz Oko
    (2016-05-19 16:34)
    Bracia Polaki, z PiSu, uspokujmy się, walnijmy trochę winka mszalnego i ustalmy jakiego ptoka chcemy łoglądoć. Czy Szpaka czy Kaczora czy ptoka w rozporku. My naród, suweren czyli PiS 25% poparcia, chcemy łoglądoć ptoka Kaczora. Jaki tyn Kaczor ładny, jaki pulchniutki, jakie ma piękne zęby i wargi. A jak tupie nóżką, to aż mu zapierdziałe kalesony z nogawek wychodzą. Cała Polska łogląda Kaczora, Szpaki na Madagaskar a inne ptoki do majtosów.