Sukces Michała Szpaka. Polska w finale Eurowizji

| Aktualizacja:

Za nami II półfinał Eurowizji 2016, podczas którego zaprezentował się Michał Szpak. Polski reprezentant przypadł do gustu europejskiej publiczności, bowiem dzięki jej głosom zakwalifikował się do sobotniego finału tegorocznej edycji konkursu.

wróć do artykułu
  • ~Ksiondz Oko
    (2016-05-19 16:34)
    Bracia Polaki, z PiSu, uspokujmy się, walnijmy trochę winka mszalnego i ustalmy jakiego ptoka chcemy łoglądoć. Czy Szpaka czy Kaczora czy ptoka w rozporku. My naród, suweren czyli PiS 25% poparcia, chcemy łoglądoć ptoka Kaczora. Jaki tyn Kaczor ładny, jaki pulchniutki, jakie ma piękne zęby i wargi. A jak tupie nóżką, to aż mu zapierdziałe kalesony z nogawek wychodzą. Cała Polska łogląda Kaczora, Szpaki na Madagaskar a inne ptoki do majtosów.
  • ~kornilek 62
    (2016-05-16 18:44)
    Brawo , Panie Michale! Cudnie pan śpiewał i przepiękna piosenka!
  • ~Filomene
    (2016-05-14 14:56)
    Glos ma oczywiscie! Glos, wyglad, super! ale to nie piosenka na Eurowizje. To piekna piosenka filmowa. Wyladuje gdzies na pozycji 15. Wydaje mi sie ze wygra Francja albo Australia.
  • ~daria
    (2016-05-13 20:57)
    Wspaniały występ, piękny głos. Niektórzy artyści pewnie Ci zazdroszczą. Pozostań sobą, śpiewaj, bo masz talent . Brawo!
  • ~Potriota
    (2016-05-13 18:36)
    To najlepsza piosenka zaśpiewana przez polskich uczestników na konkursie eurowizji wszystkich lat , jeśli teraz nie uplasujemy się w ścisłej 5 to możemy zrezygnować z tego zabawnego konkursu na zawsze. Brawo Szpaku
  • ~gaga
    (2016-05-13 14:18)
    Brawo Michal oddalam na ciebie 3 glosy ZWYCIEZYC trzymam kciuki
  • ~sukcesem to jest pierwsza trójka w finale
    (2016-05-13 11:09)
    prędzej Michał Szpak wygra Eurowizję niż nasi piłkarze cokolwiek na Mistrzostwach Europy
  • ~cv
    (2016-05-13 11:01)
    Michał powinien zaśpiewać w przerwie Dream on Aerosmith bo ta piosenka to trochę taka egzaltowana
  • ~pamiętliwy
    (2016-05-13 09:52)
    Nie oglądaliśmy. Baba z brodą już była w 2014 r.
  • ~ałutor
    (2016-05-13 08:51)
    Ma szansę. Pasuje do Eurowizji.
  • ~mb
    (2016-05-13 08:41)
    Australli ?!!! BRAWO
  • ~Meloman
    (2016-05-13 08:39)
    MICHAŁ wspaniały występ, przepiękny głos,cudowna piosenka.Jesteś bardzo wartościowym człowiekiem.DAJ CZADU W SOBOTĘ 14.05.16 .!!!!!!!!!TRZYMAM KCIUKI.!!!!!!!
  • ~clubx
    (2016-05-13 04:49)
    kiedyś myślałem że ta eurowizja to jakiś normalny konkurs ale widzę że to kpoina, oni wybierają zwycięzców dla jaj? jak on wygląda..
  • ~od dzisiaj fanka Michała
    (2016-05-13 01:41)
    piękny głos, piękna piosenka, piękny występ. Brawo!
  • ~fanka eurowizji
    (2016-05-12 23:23)
    Brawo!! Bardzo dobrze zaśpiewał! Ma kawał głosu i piosenka wpada w ucho. Gruzja, Izrael, Serbia, Łotwa??? Nawet po 20 przesłuchaniu nie zanucę .... :(