Cenzura w TVP? Marcin Wójcik opowiada o wycięciu fragmentu skeczu

Jak nowe władze TVP traktują kabarety, które w swoich programach kpią z PiS? Marcin Wójcik z "Ani Mru Mru" twierdzi, że jeden z jego skeczy został lekko ocenzurowany.

wróć do artykułu
  • ~Wigon
    (2016-02-15 17:40)
    Z czego PiS finansuje armię trolli?
  • ~r46
    (2016-02-15 17:44)
    Nabijajcie się po trochu ze wszystkich partii będzie sprawiedliwie a nie tylko gębę wycieracie PiSem.
  • ~t54
    (2016-02-15 16:54)
    Marcin Wójcik chce do KOD-u Dajcie mu transparencik i niech POdskakuje
  • ~bob
    (2016-02-15 15:54)
    Szkoda czasu na tego rodzaju badziewie. Nie oglądam tego gówna. tyle tego pseudo kabaretu,że kto robi na tym interesie kasę. Lepiej obejrzeć dobry film przyrodniczy.
  • ~liz
    (2016-02-16 02:57)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic z kabaretu !
  • ~Nieży(t)
    (2016-02-15 19:24)
    Osiem lat ordynarnej, chamskiej jazdy na PIS w wykonaniu koszernej klakierni : Noeonówka, Kabaret Młodych Panów, Daukszewicze, Stury, Otta i wielu innych. Nie mogę sobie wyobrazić, że to sami idioci nie dostrzegający przestępczej działalności swoich sponsorów. A więc była to robota za kasę. Panie Wójcik :trochę śmierdziało, ale zjeść się dało. Czy jednak jest pan idiotą, który nie rozumie, że ludzie identyfikujący się z przyzwoitą władzą mają dosyć wysłuchiwania chamów.
  • ~wad13
    (2016-02-15 17:34)
    marcinka drażni PIS tak jak jego była żona, bo mu nie klaskała
  • ~mirek
    (2016-02-15 16:43)
    nic dodać, nic ująć, faktycznie, szkoda czasu na oglądanie tego gówna!!!!!!!!!!
  • ~Ppp
    (2016-02-15 17:00)
    Paradoksalnie, skecz bez podania nazwy partii jest lepszy – bardziej uniwersalny. Pozdrawiam.
  • ~św.NH
    (2016-02-15 17:19)
    Lizałeś Tuseka w tyły i matrony PEŁO czas na pokutę i darmowe prymitywne skecze dla Makreli i Putina!
  • ~dosc smiechu!
    (2016-02-15 17:30)
    to nieprawda ze wycieli bo pis... w polsce ludzie ostatnio za duzo sie smiejo i zagarnica nie traktuje nas zbyt powaznie, wiec taki ruch jest jak najbardziej na miejscu! POlacy, baćmy powaszni wreszcie!
  • ~antysnob
    (2016-02-15 21:22)
    Kuźwa, jacy oni ci komedianci wszyscy teraz wojujący z władzą się stali. Przez osiem lat siedzieli cichutko i rowki władzy potulnie wylizywali, aż nie śmiać ale rzygać się chciało. Znaleźć wtedy ostry komentarz do rządów peło ze świecą nawet nie było można, bo kabaret ośmieszał opozycję. I raptem zmiana, teraz opozycji kadzimy, znowu poprawne otwory wylizujemy, a jedziemy po władzy. Jacy wytrwali. Jacy konsekwentni. I co wam to komedianci dało? Nawet bez waszego komediowania, peło stała się POśmiewiskiem prawdziwym.
  • ~liz
    (2016-02-16 05:43)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic !
  • ~Misia
    (2016-02-16 03:00)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic !
  • ~x CV
    (2016-02-15 20:34)
    Ten szmaciarz zawsze kpił z PIS tak było wygodnie i finansowo POpłacało. Teraz zmiana opatrzyły sie już głupawe i przewidywalne dialogi Wójcika . Pora na dobrą zmianę
  • ~Ich widok zbiera na wymioty
    (2016-02-15 18:58)
    Ten bele jaki kabaret skończył się z chwilą jak twarz Wójcika i Górskiego zaczęła straszyć codziennie z ekranów telewizorów w połowie dostępnych stacji telewizyjnych. Brak świeżości, nowych pomysłów, dobrego i inteligentnego dowcipu - to ich (Ani Mru, Mru) aktualny "znak" firmowy. Wszędzie ich pełno, aż mdli - jak widok Petrescu w tv.
  • ~kontestator
    (2016-02-15 19:37)
    Kiedy widzę w tv ten kabaret, przełączam na inny program. Dla mni ich skecze są głupie a nie śmieszne. I nie nazywajcie tych panów artystami.
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-02-16 08:19)
    panie Maurycy POdlaski! A gdzieś pan był, gdy PEŁO "wyrzucało i douczało nowych dziennikarzy"????? Na ośmiorniczce z winkiem???? Mr Marcin Wójcik, to standard! Gdzie był pański "kabaret", gdy PEŁO, niczym IMPERATOR wkraczało do Trybunału Konstytucyjnego, lub wrzucało do niszczarki obywateli???? Gdzie pańskie relacje ze stadionu, gdy za jedynie słusznej waadzy, wielokrotnieTAM przekazywano co o pańskich ulubieńcach myślą "zwykli obywatele".... Są takie polaczki, co MUSZĄ czekać na aprobatę Niemca lub po prostu małpować to co on zrobi.... to ci "zwykli obywatele" z pańskiej ławki....
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-02-16 08:09)
    Ani mru mru ,na początku był kabaretem , za czasów PO stał się sługusem systemu . serwowali skecze poprawnie politycznie , dlatego za czasów PO tak było ich wszędzie pełno. Obecnie ich programiki to żenada !!!!!!!
  • ~moherowy beret
    (2016-02-16 11:13)
    Rządząca mediami mafia ( PO+PSL+SLD) z 3rp wszystko ustawiła POd siebie, łącznie z rozrywką, której przewodnim mottem było ; szydzić, szydzić i ośmieszać Polaków głosujących na PIS--to niewolnicy bez głosu sprzeciwu..DOŚĆ TEJ BANDY ! ! !