Cenzura w TVP? Marcin Wójcik opowiada o wycięciu fragmentu skeczu

Jak nowe władze TVP traktują kabarety, które w swoich programach kpią z PiS? Marcin Wójcik z "Ani Mru Mru" twierdzi, że jeden z jego skeczy został lekko ocenzurowany.

wróć do artykułu
  • ~Alfaiomega
    (2017-01-07 06:26)
    Tytulu gwiezdne wojny wg pis, nie zmienili ale wycieli 3 wyrazy xd moze komuś wydaję się, że powiedział coś czego nie powiedział
  • ~tetryk
    (2016-02-20 19:00)
    parafrazując piosenkę "gdzie te prywatki....." gdzie te kabarety pełne zdrowej kulturalnej ironii z faktycznej głupoty no gdzieeeeee..........
  • ~ap
    (2016-02-17 18:48)
    Brawo panie Marcinie... trzeba piętnować pewne sprawy...a kabaret dobry nawet bardzo :-)!!!!
  • ~sp
    (2016-02-17 10:10)
    "...Rodem zKorei Północnej..." - ten facet jet niepoważny..
  • ~Maxi
    (2016-02-17 09:44)
    Zdaje się, że wycięli to 31 grudnia. Kurski został prezesem 8 stycznia
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-02-17 09:00)
    PARSZYWE KŁAMSTWO PARSZYWEGO DZIENNIKARSTWA. Jeden szczegół: KIEDY była emisja "cenzury"? 31.12.2015, czyli za PLATFORMERSKIEJ TELEWIZJI. Parszywe dziennikarstwo posługuje się półprawdą....
  • ~JA
    (2016-02-16 21:56)
    Dziwnym zbiegiem okoliczności akurat w tej marnej gazecie Lisa, który twierdzi, że Polacy to matoły, znajdujemy wypowiedź następnego intelygenta, który twierdzi, że ktoś wmawia Polakom, że są głupsi niż są... ta wypowiedź zakłada że Polacy są głupi i gość mówi to ludziom prosto w twarz... Można było powiedzieć, że ktoś próbuje robić z Polaków idiotów i wydźwięk byłby zupełnie inny, ale cóż, kupa zawsze na wierzch wypływa, Lis się skończył, a teraz kariera tego antypolskiego "komika" o wątpliwym poczuciu humoru również dobiegnie końca. Szkoda, że mu ryja nie mogą ocenzurować.
  • ~wpw
    (2016-02-16 14:57)
    A nie przyszlo ci do glowy matole Wojciku, ze wasze programy sa zenujace, ze nie da sie tego ani sluchac ani ogladac? Nie przyszlo ci do glowy, bo jej idioto nie masz. 95 % polskich kabaretow reprezentuje poziom ponizej przyslowiowego g.... Wszystkie gnoily PiS, a ani "mru mru" o lobuzach z peło. Taka jest prawda cwoku. Idz na ulice ze zboczencami z KODu.
  • ~SYLVEK
    (2016-02-16 13:48)
    Tego rodzaju kabarety i glupawa "rozrywka" rodem z niemieckiej telewizji - glupawe miny glupawe beczenie - i bezsens jak Szkielku u Miecugowa.
  • ~obserwator
    (2016-02-16 12:33)
    PRECZ Z pisowską CENZURĄ
  • ~moherowy beret
    (2016-02-16 11:13)
    Rządząca mediami mafia ( PO+PSL+SLD) z 3rp wszystko ustawiła POd siebie, łącznie z rozrywką, której przewodnim mottem było ; szydzić, szydzić i ośmieszać Polaków głosujących na PIS--to niewolnicy bez głosu sprzeciwu..DOŚĆ TEJ BANDY ! ! !
  • ~liza
    (2016-02-16 09:47)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic !
  • ~nadchodzi nowe, damy radę
    (2016-02-16 09:17)
    Do ~Nieży(t). Oczywiście. Stare kabarety do podziemia, nowe na wierzch. A jakie to są nowe? Prorządowe - autorzy, wykonawcy i tytuły skeczów: - kabaret Zielińskiego: "Bizancjum komendanta głównego policji" - ubaw niesamowity, - kabaret Błaszczaka: "Telefon 112 - jak, kiedy i po co wykręcać", - kabaret Waszczykowskiego: "Jazda po wegetariańsku na rowerze", - kabaret Kępy: "Raz na prawo, raz na lewo, a potem w drzewo", - kabaret Zalewskiej: "Szkoła na wesoło, bez uczniów i nauczycieli", - kabaret Jakiego: "Obama na celowniku PIS za obozy", - kabaret Rafalskiej; "5 stów, dzieci rób", - kabaret Sasina: "Przewijanie i klepanie, przewijanie i klepanie", - kabaret Macierewicza: "Biełyje Bierjozy", Sporo, będzie co oglądać. Reżyser: Kurski.
  • ~Grzechu_comeback
    (2016-02-16 08:19)
    panie Maurycy POdlaski! A gdzieś pan był, gdy PEŁO "wyrzucało i douczało nowych dziennikarzy"????? Na ośmiorniczce z winkiem???? Mr Marcin Wójcik, to standard! Gdzie był pański "kabaret", gdy PEŁO, niczym IMPERATOR wkraczało do Trybunału Konstytucyjnego, lub wrzucało do niszczarki obywateli???? Gdzie pańskie relacje ze stadionu, gdy za jedynie słusznej waadzy, wielokrotnieTAM przekazywano co o pańskich ulubieńcach myślą "zwykli obywatele".... Są takie polaczki, co MUSZĄ czekać na aprobatę Niemca lub po prostu małpować to co on zrobi.... to ci "zwykli obywatele" z pańskiej ławki....
  • ~Jan Stańczyk
    (2016-02-16 08:09)
    Ani mru mru ,na początku był kabaretem , za czasów PO stał się sługusem systemu . serwowali skecze poprawnie politycznie , dlatego za czasów PO tak było ich wszędzie pełno. Obecnie ich programiki to żenada !!!!!!!
  • ~stańczyk
    (2016-02-16 07:38)
    NAJLEPSZY SKECZ DNIA.Armia propisuarowych troli na stronach internetu głupoty pie....doli.
  • ~liz
    (2016-02-16 05:43)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic !
  • ~Misia
    (2016-02-16 03:00)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic !
  • ~liz
    (2016-02-16 02:57)
    a pozartujcie sobie i powymyslajcie chamskie skecze na PO, petru ,dlaczego tego nie robicie ,jak po bylo przy wladzy to lizaliscie im tylki az slina ciekla litrami ,teraz jest w opozycji a wy nadal nie macie odwagi ich zgnoic tylko od ponad 8 lat wciaz ta sama spiewka na Pis, ludzie maja dosc takich baranow i chamow , zaspiewaj sobie ty glupku piosenke o klamliwej ewce ,co przekopala kilometr ziemi w Smolensku a potem wsiadla do pociagu byle jakiego albo o petru ktory wjechal na rubikoniu na demonstracje kodu ,tylko jak sie okazalo koniem byl podskakujacy romek,no prosze napiszcie skecz jak 6 kroli jedzie kablowac na Polske ,albo jak ryzy lis knuje w Brukseli i donosi ,albo jak osmiornica radek dociera swoimi mackami az do USA,prosze bardzo tematow mnostwo , a wy ciagle tylko ten PiS i PiS ,kabaretowe prostytutki i szmaciarze jestescie wiec wont kible sprzatac a nie kabaret robic z kabaretu !
  • ~ffff
    (2016-02-16 02:25)
    Skarży się , przecież może dołączyć do szołmenów kochających demokratów w Sztrasburgu .Zrobi kabaret arabom i pójdzie do nieba .Oni mają odpowiednie środki ekspresji .