Odkodowany premierowy odcinek "Paktu" zostanie wyemitowany w niedzielę, 8 listopada o godz. 20.10 w HBO i HBO GO. Kolejne odcinki serialu Pakt w serwisie HBO GO będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.

Reklama

W ramach odkodowanego weekendu w HBO będzie można zobaczyć nowe filmy produkcji HBO oraz odcinki najnowszych seriali HBO. Wśród propozycji serialowych znajdą się pierwsze odcinki "Bliskość", "Kto się odważy", "Świat w opałach", "Gracze" oraz "Pozostawieni II". W sobotę, 7 listopada o godz. 20.10 rozpocznie się maraton serialu "Wataha". Oprócz seriali, widzowie będą mogli obejrzeć także film HBO "Bessie" z Queen Latifah w roli tytułowej oraz dwa tegoroczne filmy dokumentalne produkcji HBO Europe: "Niepowstrzymani" o gdyńskiej drużynie futbolu amerykańskiego oraz "Walka z szatanem" - kontrowersyjny dokument przybliżający zjawisko egzorcyzmów w Polsce.

W niedzielny wieczór odbędzie się premiera pierwszego odcinka najnowszego polskiego serialu produkcji HBO - "Pakt". Emisja zostanie poprzedzona materiałem specjalnym pokazującym kulisy powstawania serialu. Po pierwszym odcinku serialu "Pakt" pokazana zostanie baśń "Piękna i bestia" w filmowej aranżacji, w której główne role zagrali Léa Seydoux i Vincent Cassel. Dodatkowo w repertuarze na weekend pojawią się "Wątpliwość" z Meryl Streep, Philipem Seymourem Hoffmanem i Amy Adams, Koncert Eltona Johna w Las Vegas: Fortepian za milion dolarów i "Wszyscy mają się dobrze" z Robertem De Niro, Drew Barrymore i Samem Rockwellem. W weekendowe poranki dzieci będą mogły obejrzeć filmy "Duszek" oraz trzecią odsłonę filmu "Mali Agenci".

W ramach kampanii promocyjnej HBO odkoduje program w weekend 7 i 8 listopada wraz z premierą pierwszego odcinka serialu "Pakt" w niedzielę o godz. 20.10 w HBO. Od 8 listopada pierwszy odcinek Paktu będzie dostępny w serwisie internetowym HBO GO (www.hbogo.pl) bez abonamentu.

Dodatkowo widzowie, którzy w dniach 8 – 29 listopada zarejestrują się w HBO GO będą mogli przez 7 dni korzystać z pełnej oferty programowej serwisu bez opłat. W HBO GO kolejne odcinki serialu Pakt będą ukazywały się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.